×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy

Ubieramy się na polowanie, czyli wiosenne propozycje marki Harkila

Dodany dnia1 Rok temu
Ulubione0

Duńskiej marki Harkila, którego producentem jest firma Outfit przedstawiać myśliwym nie trzeba. Mieliśmy możliwość zobaczenia nowej kolekcji produktów dla myśliwych i pasjonatów lasu. Wszystkie ►ubrania myśliwskie i ►akcesoria myśliwskie, które nasi duńscy przyjaciele nam zaprezentowali, będzie oczywiście można kupować w naszym sklepie dolasu.pl

Kurtka i spodnie myśliwskie, czyli kamuflaż na podchód - ►Lagan Axis MSP®

Jak wiemy podchód to sztuka myśliwska sama w sobie i doznania nie do powtórzenia. Wiosenne polowanie na koziołki, w przypadku którego umiejętne wykorzystywanie terenu i odpowiedni kamuflaż znacznie zwiększają nasze szanse na udane polowanie. Główną, choć oczywiście nie jedyną zaletą kurtki i spodni Lagan jest więc cichy, lekki, oddychający i impregnowany specjalnym systemem DWR, który zapobiega nasiąkaniu wodą i brudem materiał. Zintegrowany kaptur, szereg funkcjonalnych kieszeni, ściągacze dopasowujące ubranie do figury oraz strecz, dzięki któremu ubranie naciąga się razem z ruchami naszego ciała. Zarówno ►kurtka jak i ►spodnie Lagan w kamuflażu Axis MSP® oraz w tradycyjnej ►zieleni dla są dostępne w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl. Do kompletu producent stworzył także pełen zestaw dodatków w kamuflażu Axis MSP® takich jak ►techniczną koszulkę z długim i krótkim rękawem odprowadzającą wilgoć od ciała, ►czapkę z daszkiem Modi, rękawiczki, polar, kominiarkę i szereg innym akcesoriów.

Coś dla polujących Kobiet, czyli naszych Dian

W naszym sklepie dolasu.pl dział z ubraniami dla Dian to specjalna i wydzielona część ekspozycji w ubraniach myśliwskich a także oczko w głowie Dominiki. Ubrania dla polujących Pań poza zachowaniem typowo łowieckiej funkcjonalności powinny być oczywiście kobiece. Te cechy posiadają spodnie myśliwskie Harlet lady. Lekkie, mocne, streczowane spodnie Herlet Lady mają poza wymienionymi, jeszcze jedną, ważną cechę. Są impregnowane Insect Shield® technology, co skutecznie zabezpiecza przed komarami, kleszczami i innymi insektami. Wykonana w podobnej technologii, techniczna koszula z kobiecym taliowaniem oraz z długim rękawem Herlet Lady również posiada ten impregnat, co razem czyni świetny zestaw na wypad do lasu. Oczywiście nie należy zapomnieć o czapce z daszkiem, skutecznie chroniącej od słońca i zapobiegającej refleksom świetlnym w lunecie.

System Insect Shield® dla Panów…

Dla myśliwych Harkila równiez przygotowała taki sam zestaw, czyli spodnie myśliwskie Herlet - techniczne, cienkie, streczowane i wytrzymałe spodnie na polownie oraz koszulę z długim rękawem, oczywiście nasączona Insect Shield®. Pamiętacjcie, że ubrania z systemem Insect Shield® pierzemy ręcznie lub w pralkach nastawionych na system prania ręcznego i nie wirujemy !

Buty myśliwskie dla Dian i nie tylko

Aż trzy modele butów na polowanie i do trekkingu w tym dwa dla Panów i jeden dla Dian to nowości, które możecie zobaczyć i kupić w naszym sklepie dolasu.pl już teraz. Wszystkie trzy modele posiadają fantastycznej jakości membranę Gore - Tex®, są więc wodoodporne, oddychające i nieprzewiewne.

Buty GROVE marki Harkila to niski, lekki model trekkingowy, świetnie nadający się na podchód. Buty Grove posiadają szereg zalet które wyorzystamy nie tylko na polowaniu. Solidne mocowanie sznurówek, gumowany czub, antypoślizgowy protektor na podeszwie, stabilizator kostki i wysokiej jakości wykończenie a do tego atrakcyjna cena.

Siostrzany model butów GROVE oferowany jest w naszym sklepie dolasu.pl rownież w wersji dla Dian. Jest to WILDWOOD. Harkila produkuje ten but w numeracji od 37 do 42 i ma takie same właściwości jak opisywane powyżej but GROVE.

Kolejna nowość to model WOODSMAN, myśliwski but o wysokości aż 12”, dla wymagającego myśliwego, w wymagającym terenie.  Mimo swoich rozmiarów but  WOODSMAN jest lekki, łatwo się go zakłada i gwarantuje komfort nawet przy dłuższych wędrówkach.

Wszystkie te produkty są dostępne w naszym sklepie dolasu.pl, a więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się