×
Click for more products.
No produts were found.

Czapki myśliwskie i szaliki

Nakrycie głowy to niezwykle ważna część ubioru myśliwego. Czapki myśliwskie i szaliki chronią przed zimnem oraz wiatrem. Często stanowią też obowiązkowy, odblaskowy element garderoby, jaki zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem ministra środowiska jest nieodzowny na polowaniach zbiorowych. Niezależnie czy to polowanie na zwierzynę grubą czy polowanie na lisy. Czapki dla myśliwych są również używane na strzelnicach myśliwskich. Szczególnie w konkurencjach strzelań do rzutków. W tej kategorii oprócz czapek znajdą Państwo również szaliki myśliwskie, które zapewniają Ciepło, nawet gdy temperatura spada poniżej zera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czapki myśliwskie i szaliki na polowanie

Odzież myśliwska to nasza specjalność. Od ponad 10 lat ubieramy nemrodów, leśników i wszystkich tych, którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Czapki myśliwskie i szaliki to bardzo mocny punkt naszej oferty. Klientom proponujemy różne rodzaje nakryć głowy. Myśliwskie czapki z membraną, jakie mogą Państwo u nas znaleźć, to ochrona przed deszczem i wiatrem. Czapki uszatki natomiast, których nie brakuje w naszym asortymencie, to z kolei zabezpieczenie przed zadymkami i śniegiem. Podobnie jak odzież grzejąca chronią przed zimnem. Letnie czapki dla myśliwych to również mocny punkt naszej oferty. Jeśli chodzi o czapki z daszkiem, wybór jest bardzo szeroki. Dotyczy to zarówno kolorystyki, jak i producentów. Alaska, Harkila, FjallRaven – to zaledwie kilka spośród wielu marek, których produkty posiadamy. Jest w czym wybierać!

Czapki dla myśliwych i nie tylko

Czapki dla myśliwych to modele które bardzo dobrze komponują się z szalikami. Również nie mogło zabraknąć ich w naszym sklepie. Szalik myśliwski to coś, o czym nie powinniśmy zapominać, kiedy wybieramy się na polowanie w sezonie zimowym. Zwłaszcza gdy czeka nas dłuższa zasiadka. Klasyczny szalik z wełny, a może nieprzewiewny szalik myśliwski ze sztucznych włókien? Oba warianty są u nas dostępne, podobnie jak szaliki myśliwskie z polaru – również bardzo chętnie wybierane. Czapki myśliwskie i szaliki to nierozłączny duet. Niezależnie czy interesuje Państwa konkretny kolor, czy szalik w kamuflażu, nasz asortyment powinien okazać się satysfakcjonujący. Nasz asortyment to świetny prezent dla myśliwego.

Czapki i szaliki na polowania zbiorowe

W sklepie dolasu.pl nie zapominamy o odzież myśliwska przeznaczonych na polowania zbiorowe. Mogą nimi być także czapki myśliwskie i szaliki. Ubiór na polowanie zbiorowe powinien odznaczać się charakterystycznymi pomarańczowymi wstawkami, które w założeniu mają sprawić, że uczestnicy takich polowań będą lepiej widoczni dla siebie nawzajem. Ma to bezpośredni związek z bezpieczeństwem wynikającym z widoczności zwiększanej przez jaskrawe elementy (określa to Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 23 marca 2005 r. w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania i znakowania tusz). Takimi elementami często są właśnie czapki dla myśliwych bądź też szaliki. Warto uzupełnić nimi już posiadane ubrania na polowania zbiorowe dla jeszcze większego bezpieczeństwa łowów!

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Sign in

Please sign in first.

Sign in