×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Latarka diodowa Fenix PD40R - 3000 lumenów ładowanie USB

Marka:
Ulubione0
499,00 zł (brutto)
Dostępny
Opis

Latarka Fenix PD40R to model, która wkracza na zupełnie nowy poziom mocy świecenia, rozmiaru oraz sposobu zasilania latarki. Pierwszy srednich rozmiarów model którego moc świecenia wynosi aż 3000 lumenów do których mamy dostęp w chwilowym trybie świecenia. Jest to pierwsza tak kompaktowa, która dysponuje mocą świecenia potężnego szperacza.

Latarka PD40R dysponuje podwójnym strumieniem światła, co pozwala na bardzo dobre oświetlenie obszaru tuż przed nami, jak również w odległości do 200 metrów przed nami. Model dysponuje aż 5 trybami świecenia i trybem wodoodporności IPX-8.

Razem z latarką otrzymamy podnoszące wydajność latarki PD40R ogniwo 26650, które dysponują pojemnością 4500 mAh. Pozwoliło to wydłużyć czas pracy latarki, przy jednoczesnym zwiększeniu mocy świecenia. Przykładowo, w najniższym trybie świecenia, który wynosi aż 20 lumenów latarka pracuje przez około 55 godzin.

Ogromną zaletą jest także funkcja ładowania ogniwa bezpośrednio w latarce za pośrednictwem gniazda micro USB. Teraz aby naładować ogniwo zasilające wystarczy ładowarka telefoniczna, komputer z wolnym portem USB lub adapter USB do zapalniczki samochodowej. Złącze w latarce jest zabezpieczone przed zamoczeniem. 

Nowy sposób sterowania latarką osiągnięto poprzez dodanie niezależnego przycisku włączającego latarkę, który jednocześnie steruje trybami ciągłego świecenia. Natomiast  drugi przełącznik służy do sterowania trybami mrugającymi (SOS i strobo). Latarka posiada wskaźnik naładowania akumulatora. 

Fenix PD40R to latarka stworzona dla osób ceniących proste i kompleksowe rozwiązania. Sprawdzi się w myślistwie, służbach mundurowych czy jako latarka w domu.

W opakowaniu otrzymamy: latakę PD40R, pokrowiec, kabel USB do ładowania, Fenix ARB-L26-4500P (26650; 4500 mAh), opaska na rękę, dodatkowy o-ring.

Dane techniczne 
 Ilość trybów 
 Maks. czas pracy [h min] 
88 h 10 min 
 Maks. strumień świetlny [lm] 
3000 
 Maks. zasięg [m] 
405

Szczegóły produktu
Produkty powiązane
Brak produktów
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się