×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Ultradźwiękowy odstraszacz na myszy i szczury 230 V

Marka:
Ulubione1
130,00 zł (brutto)
Dostępny
Opis

Chroń siebie, swoich najbliższych i własne cztery kąty w najskuteczniejszy sposób! Nowoczesne urządzenie emitujące ultradźwięki poraża nerwy akustyczne gryzoni, każąc im jak najszybciej opuścić miejsce, w którym się pojawiły. Urządzenie jest w 100% bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych! Możesz je stosować w garażu, piwnicy, na strychu, czy w ogrodzie. Jednorazowa inwestycja pozwala raz na zawsze zapomnieć o używaniu zawodnych pułapek oraz nieprzyjaznych dla środowiska środków chemicznych.

Specyfikacja:

  • zasilanie: 230V(pracę urządzenia potwierdza paląca się kontrolka),
  • zasięg ochrony: ok. 60 m? &ndash promień zasięgu ok. 16 m. (Jeśli powierzchnia pomieszczenia jest większa, zaleca się użycie proporcjonalnie większej ilość urządzeń),
  • urządzenie nie może być zasłonięte ani w żaden sposób zastawione,
  • produkt ekologiczny i w pełni bezpieczny,
  • urządzenie zostało objęte dwuletnią gwarancją,
  • opakowanie: blister.

Sposób użycia:

Urządzenie należy zainstalować na wysokości 30 &ndash 40 centymetrów nad podłogą. Ze względu na to, że w minimalnym stopniu zużywa energię elektryczną, zaleca się jego stałe podłączenie do sieci, co zagwarantuje maksimum skuteczności.

Urządzenie wyprodukowane zgodnie z najważniejszymi europejskimi normami. Posiada wysoko oceniany znak bezpieczeństwa CE. Masową produkcję urządzenia poprzedziły badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Mediolanie na wydziale Parazytologii.

Szczegóły produktu
Produkty powiązane
Brak produktów
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się