×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Wyszukiwanie w blogu
Ostatnie komentarze
Bez komentarzy

Ubrania grzejące

Dodany dnia1 Rok temu
Ulubione0

Grzejące ubrania dla myśliwych są coraz bardziej popularne i coraz lepiej funkcjonują w łowieckim świecie. Obecna od ponad dwóch zim firma Nordic Heat sprzedaje się świetnie, mimo, że ceny do najniższych nie należą. Jej wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest sklep myśliwski dolasu.pl

Od dawna liderami na rynku ubrań myśliwskich są firmy skandynawskie. Firma Nordic Heat, której dystrybutorem w Polsce jest sklep dolasu.pl, produkuje swoje ubrania grzejące w Danii. Paleta produktów nie jest może szeroka, ale ubrania mają szczegółowo określoną rolę mają grzać!

Ciepło, ciepło…

Z własnego doświadczenia wiem, że z tego zadania ubrania grzejące marki Nordic Heat wywiązują się znakomicie, jak dla mnie nawet za bardzo, bo nie jestem zmarzluchem. O tym, że Nordic Heat to niezawodna bielizna termalna grzejąca, kamizelki grzejące, rękawiczki grzejące i grzejące wkładki do butów już pisaliśmy. Obecnie w ofercie tego duńskiego producenta pojawiły się również nowe modele: rękawice grzejące, czapki grzejące, grzejące podkładki do siedzenia, ręczne ogrzewacze rąk, które jednocześnie są powerbankiem.  Stosowane przez Nordic Heat grzałki są wykonane z włókien węglowych, a więc wytrzymałego materiału o dużej żywotności. Zasilane są z power banków, które otrzymujemy razem z ubraniem grzejącym Nordic Heat i jest to bardzo duży plus.

Bluza do zadań specjalnych

No to przechodzimy do konkretów. Bluza grzejąca z długim rękawem to najlepiej sprzedający się produkt Nordic Heat. Bluza grzejąca posiada trzy wbudowane grzałki, jedna z przodu na wysokości brzucha, dwie z tyłu, jedna na nerkach, druga na wysokości karku. Miejsce na akumulator znajduje się w specjalnej kieszonce zapinanej na suwak. Włącznik systemu znajdziemy na rękawie. Jest to estetyczny guzik, który chcąc włączyć grzanie, wciskamy na 3 sekundy. System włącza się od razu na maksymalne grzanie. Do dyspozycji mamy trzy poziomy pracy. Grzałki nagrzewają się do 40, 46 lub 52 stopni. Regulujemy to krótkim naciśnięciem guzika, który przy każdym poziomie zmienia kolor z czerwonego na żółty a następnie zielony. Do ubrania dołączony jest power bank o mocy 2600 mAh. Na podobnej zasadzie działa grzejąca kamizelka, kalesony i inne dające miłe ciepełko ubrania tego producenta.

Jak długo działa?

To, co na pewno Was zainteresuje, to odpowiedź na pytanie, jak długo działa system grzania. Żeby dokonać właściwych pomiarów, zostawiliśmy bieliznę na świeżym powietrzu w temperaturze 12 stopni. Na poziomie najniższym, czyli zielonym, bateria wytrzymała prawie 6 godzin, na najwyższym – czerwonym dokładnie 2,5 godziny. Trzeba jednak przyznać, że ubierając bieliznę grzejącą, wytrzymanie na maksymalnym grzaniu jest dość trudne – jest po prostu gorąco.
System grzania działa identycznie w każdym ubraniu Nordic Heat. W spodniach strefy grzania występują na kolanach i w pasie, a włącznik systemu znajduje się na specjalnej patce przy pasie. Kamizelka grzejąca oferowana jest w wersji męskiej i damskiej, a grzałki umieszczone są na piersiach i na plecach. W ofercie znajdują się również dwa modele rękawiczek grzejących, różniące się obszarami grzania. Co ciekawe materiał na palcach pozwala na operowanie na ekranach smartfonów i tabletów. Rękawice grzejące są zasilane dwoma akumulatorami, które również otrzymujemy razem z rękawiczkami Nordic Heat. Ze względu na ich rozmiar, czas grzania jest nieznacznie krótszy niż w przypadku ubrań. Wszystkie produkty są bardzo porządnie wykonane. Umiejscowienie akumulatorów w żaden sposób nie ogranicza ruchów i nie przeszkadza. Obecnie sklep www.dolasu.pl posiada dużą gamę dodatkowych akcesoriów takich jak zapasowe akumulatory, ładowarki, kable czy powerbanki, dzięki czemu można skonfigurować zakupione ubrania według potrzeb użytkownika. 

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się