×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Thermacell MR300

Marka:
219,00 zł (brutto)
Opis

Idealne dla ludzi spędzających czas na powietrzu - myśliwych, wędkarzy, obserwatorów przyrody, fanów campingu. Sprawdzi sie również w ogrodzie, podczas spacerów i wszędzie tam gdzie życie mogą uprzykrzać Ci meszki, komary i inne insekty. 

Urządzenie jest lekkie, bezwonne - nie wydziela zapachu, bezpieczne dla alergików i zostało przebadane przez Agencję Ochrony Środowiska USA. Po włączeniu Thermacell tworzy strefę wolną od insektów o powierzchni 20 metrów kwadratowych. W zestawie znajdują się 4 maty odstraszające, z których każda starcza na 4h a także specjalny wkład z butanem, który starcza na 12h pracy. Dodatkowe maty i wkłady możecie Państwo kupić w naszych sklepie, w wersjach 12h i 48h. Posiadamy również specjalne kabury, które umożliwiają przyczepienie urządzenia do pasa i tworzenie bezpiecznej strefy np. podczas spaceru. 

Urządzenie możemy w każdej chwili wyłączyć i po dowolnym czasie ponownie włączyć. Dzięki temu wkłady starczają na dłużej i możemy używać je stosownie do potrzeb. Thermacell gwarantuje 96% skuteczność i działa na zasadzie podgrzewania nasączonej maty, która uwalnia aktywny środek: d-alertyne. 

Substancja ta, która jest zsyntetyzowanym składnikiem występującym w naturze w chryzantemach, skutecznie trzyma komary na dystans od urządzenia je emitującego. Środek występujący naturalnie w środowisku, jest całkowicie bezpieczny dla człowieka.

Urządzenie Thermacell MR300 dostępne jest w dwóch kolorach: zielonym i czarnym.

Opakowanie zawiera:

  • Urządzenie Thermacell MR300
  • 3 sztuki oryginalnych mat odstraszających z których każda zapewnia 4h ochrony przed komarami
  • 1 x wklad z butanem, który wystarcza na 12h pracy urządzenia
    Urządzenie można w każdej chwili włączyć i wyłączyć, dzięki czemu podstawowy zestaw na 12h starcza na wiele dni ochrony przed komarami

Dodatkowe wkłady z butanem oraz maty możecie Państwo kupić w naszym sklepie. Oferujemy 12h i 48h wkłady. 

Szczegóły produktu
Thermacell MR300 zielony
Opinie(3)
Ogólna ocena
4.7
jest moc! stawiasz na półce ambony i komary masz w d... Nie śmierdzi i nie dymi. Dla mnie rewelacja
Produkty powiązane
4 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio oglądane

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się