×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Mufka grzejąca Alaska bez zasilania

Marka:
299,00 zł (brutto)
Opis

Mufka do ogrzewania rąk, które dodatkowo posiadają funkcje ogrzewania. Grzanie jest zapewnione dzięki powerbankowi ( należy dokupić oddzielnie) oraz systemowi włókien węglowych. Po bokach mufki znajdują się ściągacze zapobiegające wychładzaniu rąk. Pas pozwala na zamocowanie mufki na plecach.

Mufka świetnie nadaje się nie tylko na polowanie ale również na trekking, dłuższe spacery, a także do wszelkiego rodzaju sportów zimowych. 

Cechy charakterystyczne mufki grzejącej Alaska:

  • system grzewczy zasilany powerbankiem
  • 1000 mAh pojemności akumulatora to ok 1 godziny grzania
  • rekomendujemy używanie powerbanków do 5000 mAh ze względu na wielkość i masę
  • trzy moce grzania
  • sterowanie za pomocą guzika na rękawicy

System grzewczy składa się z włókien węglowych zatopionych wewnątrz materiału. Kieszeń w górnej części mufki została przeznaczona na akumulator na wejście USB. Czas pracy możemy przeliczyć 1000mAh to godzina maksymalnego grzania. Maksymalna temperatura grzania wynosi 45 stopni. Pamiętajmy, że wewnątrz mufki, przepływ powietrza jest ograniczony. Dlatego czas podwyższonego komfortu cieplnego możemy wydłużyć okresowo wyłączając grzanie. 

Pamiętaj aby przy pierwszym użyciu bateria była całkowicie naładowana!

Aby włączyć system grzania wciśnij guzik znajdujący się na mufce na 3 do 5 sekund. Po włączeniu guzik zaświeci się na czerwono. Jest to oznaczenie najmocniejszego grzania. Następnie naciskając szybko guzik możemy przechodzić na inne poziomy grzania. Kolor biało-pomarańczowy oznacza średni poziom grzania. Kolor niebieski to niski poziom grzania. Aby wyłączyć system grzania, przytrzymaj guzik przez 3 do 5 sekund. Przed odłożeniem mufki do szuflady pamiętaj o ich wystudzeniu. Jeśli planujesz nie używać mufki przez dłuższy czas, odłącz akumulatory. Przed dłuższym okresem nieużywania system grzewczego jak np w lecie, należy naładować akumulatory. 

Jeśli szukasz więcej ubrań grzejących zajrzyj do naszego działu ODZIEŻ GRZEJĄCA !!!

Jak czyścić mufkę grzejącą Alaska:

Należy wyjąć akumulatory z mufki i zapobiec ich zawilgoceniu. Mufkę należy prać ręcznie używając płynu do prania. Po dokładnym wypłukaniu należy odwiesić mufkę do wyschnięcia. Nie wolno używać wirówek, mechanicznych suszarek ani wyżymać produktu. Takie działanie może spowodować uszkodzenie włókien węglowych. Mufki nie wolno prasować.

Szczegóły produktu
Alaska Mufka grzejąca
Kolor:
Ciemna oliwka
Kod producenta:
780027
Opinie(1)
Ogólna ocena
5
Super gadżet. Polecam
Produkty powiązane
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio oglądane

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się