×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Ciepłe ubrania w każdych warunkach!

Grzejące ubrania są coraz bardziej popularne i coraz lepiej funkcjonują. Obecna na polskim rynku od ponad czterech zim firma Nordic Heat sprzedaje się świetnie, mimo, że ceny do najniższych nie należą. Jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest sklep www.nordicheat.pl

Na pewno wiecie jak mróz wciskający się w każdy zakamarek ubrania potrafi zepsuć fajnie zapowiadający się spacer, wyjście na sanki, popołudnie na ujeżdżalni czy spacer z wnukami. Wtedy marzymy o grzejącej bluzie lub kalesonach albo grzejących wkładkach do butów.

Z własnego doświadczenia wiem, że z tego zadania ubrania marki Nordic Heat wywiązują się znakomicie, jak dla mnie nawet za bardzo, bo nie jestem zmarzluchem. O tym, że Nordic Heat to niezawodna bielizna termalna, kamizelki grzejące, rękawiczki grzejące czy ogrzewane wkładki do butów opowiadamy Wam na naszej stronie internetowej. Obecnie w ofercie duńskiego producenta pojawiły się również nowe modele rękawic, czapki grzejące, ogrzewane podkładki do siedzenia, ręczne ogrzewacze rąk, które jednocześnie są powerbankiem. Stosowane przez Nordic Heat grzałki są wykonane z włókien węglowych, a więc wytrzymałego materiału o dużej żywotności. Zasilane są z powerbanków, które otrzymujemy razem z ubraniem i jest to bardzo duży plus.

Bluza do zadań specjalnych

No to przechodzimy do konkretów. Zacznijmy od bluzy z długim rękawem. Bluza grzejąca posiada trzy wbudowane grzałki, jedna z przodu na wysokości brzucha, dwie z tyłu, jedna na nerkach, druga na wysokości karku. Idea polega na ogrzewaniu tętnic, tak aby ogrzana krew była następnie transportowana do wszystkich zakamarków ciała. Miejsce na akumulator znajduje się w specjalnej kieszonce zapinanej na suwak. Włącznik systemu znajdziemy na rękawie. Jest to estetyczny guzik, który chcąc włączyć grzanie, wciskamy na 3 sekundy. System włącza się od razu na maksymalne grzanie. Do dyspozycji mamy trzy poziomy pracy. Grzałki nagrzewają się do 40, 46 lub 52 stopni. Regulujemy to krótkim naciśnięciem guzika, który przy każdym poziomie zmienia kolor z czerwonego na żółty a następnie zielony. Do ubrania dołączony jest power bank o mocy 2600 mAh. Na podobnej zasadzie działa grzejąca kamizelka, kalesony i inne dające miłe ciepełko ubrania tego producenta.

Jak długo działa?

To, co na pewno Was zainteresuje, to odpowiedź na pytanie, jak długo działa system grzania. Żeby dokonać właściwych pomiarów, zostawiliśmy bieliznę na świeżym powietrzu w temperaturze 12 stopni. Na poziomie najniższym, czyli zielonym, bateria wytrzymała prawie 6 godzin, na najwyższym – czerwonym dokładnie 2,5 godziny. Trzeba jednak przyznać, że ubierając bieliznę, wytrzymanie na maksymalnym grzaniu jest dość trudne – jest po prostu gorąco. System grzania działa identycznie w każdym ubraniu. W spodniach strefy grzania występują na kolanach i w pasie, a włącznik systemu znajduje się na specjalnej patce przy pasie. Kamizelka oferowana jest w wersji męskiej i damskiej, a grzałki umieszczone są na piersiach i na plecach. W ofercie Nordic Heat znajdują się również dwa modele rękawiczek, różniące się obszarami grzania. Co ciekawe materiał na palcach pozwala na operowanie na ekranach smartfonów i tabletów. Rękawice są ogrzewane dwoma akumulatorami, które również otrzymujemy razem z rękawiczkami. Ze względu na ich rozmiar, czas grzania jest nieznacznie krótszy niż w przypadku ubrań. Wszystkie produkty są bardzo porządnie wykonane i posiadają dwuletnią gwarancję. Umiejscowienie akumulatorów w żaden sposób nie ogranicza ruchów i nie przeszkadza. Obecnie sklep www.nordicheat.pl posiada dużą gamę dodatkowych akcesoriów takich jak zapasowe akumulatory, ładowarki, kable czy powerbanki, dzięki czemu można skonfigurować zakupione ubrania według potrzeb użytkownika.

Dodaj komentarz
Dodaj odpowiedź
Proszę zalogować się , aby opublikować komentarz.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się