×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stepland

Firma Stepland to producent działu akcesoria myśliwskie. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje Wam szeroką gamę akcesorii myśliwskich, wśród nich znajdziecie również noże myśliwskie. Francuska firma posiada w swojej ofercie produkty idealne na polowanie ale również na codzień. Stepland to zreszta nie tylko noże myśliwskie. To również narzuty maskujące idealne do różnego rodzaju terenu. To także wiaty i parawany maskujące. Mając stołek myśliwski możemy w ukryciu siedzieć i czekać na pojawienie się zwierzyny. Tego typu urządzenia łowieckie, świetnie sprawdzą się na polowaniu na kaczki.

Stepland dla psów w ofercie sklepu dolasu.pl

Firma posiada w swojej ofercie zarówno szeroką gamę noży jak również sygnałówki. Pokrowce na broń długą i produkty dla psów myśliwskich. W skład tej oferty wchodzą wzmacniane kamizelki dla psów chroniące przed szablami dzika. Smycze i otoki razem z rozdzielaczami dzięki którym możemy prowadzić nawet do trzech psów. W ofercie znajdziecie również zwykłe kamizelki odblaskowe. Dzięki temu psy są widoczne lepiej na polowaniach zbiorowych. Oczywiście sklep myśliwski dolasu.pl posiada szeroką ofertę nie tylko produktów Stepland którą znajdziecie w dziale pies myśliwski.

Wabiki na kaczki

Oferta firmy Stepland jeśli chodzi o wabiki na kaczki jest naprawdę bardzo duża. Aż 24 trójwymiarowe wizualizacje różnego rodzaju kaczek. W ofercie znajdują się również elektryczne modele z ruchomymi skrzydłami. Kolejny dział to modele pływające i bardzo realistyczne. Starannie pomalowane zwiększą nasze szanse w łowisku. W ofercie francuskiego producenta znajduje się również szeroka kolekcja innych ptaków. Wszystkie te produkty możemy sprowadzić dla Was na zamówienie w ciągu 7 dni. Zobaczcie również ofertę sylwetek gołębi i różnego rodzaju kruków. Jeśli dodacie do tego ofertę maskujących parawanów Stepland i czatowni, będziecie przygotowani na łowy na pióro.

Noże myśliwskie Stepland

Modele noży tej francuskiej firmy to zarówno modele składane jak i ze stałym ostrzem. Różne długości klingi i ostrza pozwalają na dobranie noża do własnych potrzeb. System mocowania noża do spodni a także dodatkowe akcesoria pozwalają na otarcie butelki korkociągiem, oczywiście już po polowaniu. Noże myśliwskie Stepland to również doskonały prezent dla myśliwego. Ponieważ często je gubimy, na pewno każdy Nemrod na pewno ucieszy się z takiego prezentu. Jeśli nie wiecie co kupić sklep myśliwski dolasu.pl oferuje Wam również bon prezentowy. Ten prezent na pewno ucieszy zawsze każdego myśliwego.  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się