×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stołki Walkstool i siedziska

Komfort podczas polowania jest czymś, na co zwracamy szczególną uwagę. Wielogodzinne oczekiwanie na zwierzynę to coś, co większość nemrodów doskonale zna z własnego doświadczenia. Stołki myśliwskie oferują wygodę podczas zasiadek w kniei, świetnie sprawdzając się również imprez masowych, pokazów itp. W naszym sklepie znajdą Państwo stołki cenionej szwedzkiej firmy Walkstool. Posiadamy ponadto znakomite siedziska myśliwskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Stołki myśliwskie – idealne na zasiadki w kniei

Myślistwo wymaga dużej cierpliwości. Nie chodzi wyłącznie o długotrwałe nasłuchiwanie czy obserwację, ale przede wszystkim o bezszelestne oczekiwanie na zwierzynę, niekiedy trwające długie godziny. Wówczas niezwykle przydatne są wygodne stołki myśliwskie. Warto zabrać je na wielogodzinne zasiadki w kniei, ale też na ambonęstołki myśliwskie przydaję się wszędzie tam, gdzie musimy wykazać się zimną krwią i poczekać. Wprawdzie zawsze możemy usiąść na ziemi, ale każdy, kto choć raz zabrał na polowanie stołek, wie, że to zupełnie inny poziom komfortu. Poręczne, lekkie, składane krzesełko może być zaskakująco wygodne, nie wspominając o tym, że posiadając je, nie musimy martwić się, czy podłoże jest suche, ciepłe i czyste. Stołki myśliwskie marki Walkstool, szwedzkiego producenta, cieszącego się doskonałą renomą wśród łowców, są funkcjonalne i zarazem niezwykle ergonomiczne. Po złożeniu nie zabierają wiele miejsca i bardzo łatwo można je przenosić. Pomimo swojej kompaktowości posiadają duże obciążenie maksymalne. Nawet najbardziej masywni amatorzy polowań mogą bezproblemowo z nich korzystać.

Siedziska myśliwskie dla jeszcze większego komfortu

W naszym sklepie kupią Państwo także siedziska myśliwskie, które można potraktować jako uzupełnienie stołka lub jako niezależne rozwiązanie, kiedy zależy nam na bezkompromisowej mobilności. Siedziska, jakie mamy do zaoferowania, są wygodne i lekkie. Z łatwością można przyczepić je do paska lub do plecaka. Ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie komfort, jest grzejące siedzisko Nordic Heat – idealne na chłodniejsze dni. Polecamy!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się