×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Stołki Walkstool i siedziska

Komfort podczas polowania jest czymś, na co zwracamy szczególną uwagę. Stołki Walkstool i siedziska oferowane przez nasz sklep myśliwski pomogą Wam spędzić wygodnie ten czas. Wielogodzinne oczekiwanie na zwierzynę to coś, co większość nemrodów doskonale zna z własnego doświadczenia. Stołki myśliwskie oferują wygodę podczas zasiadek w kniei, świetnie sprawdzając się również imprez masowych, pokazów itp.  W końcu nie każde polowanie jest na ambony myśliwskie. W naszym sklepie znajdą Państwo stołki cenionej szwedzkiej firmy Walkstool. Posiadamy ponadto znakomite siedziska myśliwskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Stołki Walkstool i siedziska na zasiadki

Myślistwo wymaga dużej cierpliwości. Nie chodzi wyłącznie o długotrwałe nasłuchiwanie czy obserwację, ale przede wszystkim o bezszelestne oczekiwanie na zwierzynę. Trwa to niekiedy długie godziny. Wówczas niezwykle przydatne są wygodne siedziska myśliwskie. Warto zabrać je na wielogodzinne zasiadki w kniei. Stołki Walkstool i siedziska przydają się wszędzie tam, gdzie musimy wykazać się zimną krwią i poczekać. Wprawdzie zawsze możemy usiąść na ziemi, ale każdy, kto choć raz zabrał na polowanie stołek, wie, że to zupełnie inny poziom komfortu.

Komfort na polowaniu

Poręczne, lekkie, składane krzesełko może być zaskakująco wygodne, nie wspominając o tym, że posiadając je, nie musimy martwić się, czy podłoże jest suche, ciepłe i czyste. Stołki Walkstool i siedziska szwedzkiego producenta, cieszącego się doskonałą renomą wśród łowców, są funkcjonalne i zarazem niezwykle ergonomiczne. Siedziska oferuje również polska firma 2Wolfs. Po złożeniu nie zabierają wiele miejsca i bardzo łatwo można je przenosić. Są to również idealne akcesoria myśliwskie do samochodu. Pomimo swojej kompaktowości posiadają duże obciążenie maksymalne. Nawet najbardziej masywni amatorzy polowań mogą bezproblemowo z nich korzystać.

Siedziska myśliwskie dla jeszcze większego komfortu

W naszym sklepie myśliwskim kupią Państwo także siedziska myśliwskie, które można potraktować jako uzupełnienie stołka lub jako niezależne rozwiązanie. Jest to ważne kiedy zależy nam na bezkompromisowej mobilności. Stołki Walkstool i siedziska jakie mamy do zaoferowania, są wygodne i lekkie. Z łatwością można przyczepić je do paska lub do plecaka. Co ważne taki model to idealny prezent dla myśliwego. Ciekawym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie komfort, jest grzejące siedzisko duńskiej firmy Nordic Heat – idealne na chłodniejsze dni. Polecamy!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się