×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Montaże do latarek

Montaże do latarek to przydatne elementy wyposażenia, które znakomicie sprawdzą się podczas wycieczek do lasu lub w trakcie pracy w terenie. Dzięki nim można ustabilizować pozycję latarki i korzystać z jej światła nawet podczas wykonywania dynamicznych czynności. W łowiectwie sprawdzą się podczas dochodzenia postrzałka. Większość montażów do latarek jest wykonanych w taki sposób, aby mogły być wykorzystywane przez długi czas. Dzięki czemu jednorazowe nabycie tego produktu jest zakupem na lata. 

Montaże do latarek – jakie wyróżnia się rodzaje tego produktu?

Montaże do latarek pozwalają ustabilizować pozycję źródła światła. Ważne jest to, aby dobrze trzymały lampę i przywarły do elementu wyposażenia, do którego są przytwierdzone. Właśnie ze względu na to, do czego są przymocowane montaże do latarek, rozróżnia się ich odmiany.

Jeżeli chodzi o łowiectwo, montaże do latarek są najczęściej osadzone na broni. Ze względu na fakt, że taki element powinien spełniać wszelkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa, montaże do latarek są zazwyczaj wykonane w taki sposób, aby nie wystąpiło ryzyko poluzowania się uchwytu lub pęknięć na obudowie tego elementu. Innym aspektem, o którym muszą pamiętać dobrzy producenci, jest to, żeby montaże do latarek nie zarysowały broni. 

Jak wykonane są montaże do latarek do broni?

Montaże do latarek powinny być wykonane wyłącznie z materiałów najwyższej jakości. Konieczne jest również to, aby ich konstrukcja i projekt umożliwiały stabilne osadzenie produktu na broni. Tylko w takim przypadku montaże do latarek będą przydatnym i przede wszystkim bezpiecznym w użytkowaniu dodatkowym elementem wyposażenia.

Montaże do latarek do broni mogą być wyposażone w dwa silne magnesy neodymowe, które są dodatkowo wyłożone gumową warstwą ochronną. Magnesy pozwalają szybko przymocować latarkę do broni, jednocześnie pewnie osadzając się na uzbrojeniu. Gumowa warstwa ochronna jest najczęściej stosowana po to, żeby uniknąć zarysowania elementu wyposażenia, na którym są osadzone montaże do latarek. Aby przeprowadzić demontaż, wystarczy zazwyczaj użyć nieco więcej siły.

Najlepsze montaże do latarek w sklepie dolasu.pl

Na stronie dolasu.pl można znaleźć montaże do latarek od najlepszych producentów takich jak m.in. Grizzly, Ledlenser czy RealHunter. W zależności od wybranego modelu produkty pasują do różnych tubusów i wyróżniają się zróżnicowanymi wymiarami, które z kolei odpowiadają większości odmian broni i przede wszystkim latarek – na przykład Fenix TX09, TK20 czy TK32 lub innych o średnicy w przedziale od 23 do 26 milimetrów. Dodatkowym atutem jest kompatybilność z szynami typu picatinny czy weaver. 

Wszystkie montaże do latarek są objęte 24-miesięczną gwarancją. W razie dokonania zakupu można skorzystać z 21-dniowego okresu, w którym można zwrócić produkt, jeśli nie spełnia wymagań kupującego. Sklep dolasu.pl jest liderem na rynku wyposażenia myśliwskiego od ponad 10 lat, co dodatkowo zachęca do skorzystania z rozmaitej gamy produktów, które znajdują się w katalogu. Zapraszamy do zakupu montażów do latarek.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się