×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Rozmiar

Kurtki myśliwskie Nordic Heat

Nowoczesne technologie wchodzą również w łowiectwo. Oczywiście ubrania myśliwskie posiadają nowoczesne membrany, ocieplenia Primaloft i Thinsulate, impregnację DWR, Bionic i wiele innych technologii. Jednak grzejące włókna węglowe zatopione w materiale i zasilane umieszonym w kieszeni power bankiem zapewnią komfort termiczny w każdych warunkach. Kurtki myśliwskie Nordic Heat to produkty nowości myśliwskie 2022. Tej rodzaj kurtki grzejące Nordic Heat sprawdzą się w zimowych warunkach nie tylko na polowaniu.

Kurtki myśliwskie Nordic Heat na polowanie

Oczywiście nasza oferta ubrań grzejących to nie tylko grzejące kurtki myśliwskie ale również podgrzewane koszulki i kalesony grzejące .    Możemy założyć je pod każde spodnie i kurtkę myśliwską. Dzięki temu jesteśmy przygotowani na złe warunki pogodowe. Kurtki myśliwskie Nordic Heat i spodnie myśliwskie z membraną chronią nas przed deszczem i stanowią wierzchnią warstwę. Ogrzewana bielizna zapewnia komfort cieplny przez wiele godzin niezależnie czy jesteśmy na polowaniu zbiorowym, czy na zasiadce. Jeśli szukacie większego wyboru kurtki grzejące Nordic Heat to zapraszamy do naszego sklepu.

Kurtki grzejące Nordic Heat i inna odzież

Dopełnieniem tych wszystkich grzejących ubrań będą czapki i rękawiczki grzejące, które świetnie sprawdzą się nie tylko w łowisku. Sama kurtka myśliwska Nordic Heat to świetne rozwiązanie podczas trekkingu, wędkarstwa i uprawiania zimowych sportów. Jest to także dobre rozwiązanie dla ludzi starszych. Wiadomo, że osoby starsze bardziej marzną. Odpowiednie dobranie naszej odzieży grzejącej pozwoli temu zapobiec. Pamiętajcie również że ubrania ogrzewane to świetne rozwiązanie także na ambony myśliwskie gdzie często hula wiatr.

Odzież dla myśliwych na zimne dni

To, że jako myśliwi zmagamy się z zimnem przez parę miesięcy w roku. Oczywiście na polowanie na zwierzynę grubą czy też na polowanie na  lisy można założyć ocieplane ubranie myśliwskie. Jest to na pewno bardzo dobre i sprawdzone rozwiązanie. Jednak szybki wypad na polowanie, krótkie podejście lub ocieplona ambona dają inne możliwości. Możemy założyć kurtki myśliwskie Nordic Heat i lekko ubranym mieć komfort termiczny. Dlatego kurtki grzejące Nordic Heat to ciekawe rozwiązanie, które powinniście wypróbować na polowaniu. Sklep myśliwskie dolasu.pl jest wyłącznym dystrybutorem produktów Nordic Heat w Polsce.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się