×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie Nordic Heat

Nowoczesne technologie wchodzą również w łowiectwo. Oczywiście ubrania dla myśliwych posiadają nowoczesne membrany, ocieplenia Primaloft i Thinsulate, impregnację DWR, Bionic i wiele innych technologii ale grzejące włókna węglowe zatopione w membranie i zasilane umieszonym w kieszeni power bankiem zapewni komfort termiczny w każdych warunkach. 

Oczywiście nasza oferta ubrań grzejących to nie tylko grzejące kurtki myśliwskie ale również podgrzewane koszulki i kalesony grzejące, które możemy założyć pod każde spodnie i kurtkę myśliwską. Dzięki temu jesteśmy przygotowani na każde warunki pogodowe. Kurtka i spodnie myśliwskie z membraną chronią nas przed deszczem i stanowią wierzchnią warstwę a ogrzewana bielizna zapewnia komfort cieplny przez wiele godzin. 

Dopełnieniem tych wszystkich grzejących ubrań będą czapki i rękawiczki grzejące, które świetnie sprawdzą się nie tylko w łowisku. Ubrania grzejące to świetne rozwiązanie podczas trekkingu, wędkarstwa, uprawiania zimowych sportów a także dla ludzi starszych. 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się