×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Komplety myśliwskie Harkila

Ubrania myśliwskie Harkila to najwyższa półka odzieży myśliwskiej, w której możesz wybrać się w łowisko. Bardzo dobrej jakości materiały, wodoodporne membrany dedykowane dla myśliwych, takie jak systemy HWS lub HSP, fantastyczny serwis po sprzedaży i nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Sklep myśliwski dolasu.pl jest autoryzowanym dystrybutorem produktów Harkila w Polsce. Dwa razy w roku nowe kolekcje ubrań dla myśliwych Harkila są dostępne w naszym sklepie, w pełnej rozmiarówce. Harkila to nie tylko ubrania myśliwskie ale cała gama akcesoriów ubraniowych takich jak czapki myśliwskie, rękawiczki dla myśliwych, czy też wysokiej jakości polary myśliwskie, w tym kultowy już polar Kamko.

Zestawy ubrań myśliwskich Harkila to oferta na każdą porę roku i dla każdego łowiska. Prezentację wybranych z kolekcji modeli Harkila rozpoczniemy od bardzo wytrzymałego i dedykowanego ubrania dla podkładaczy psów i naganiaczy Wildboar. Spodnie w tym ubraniu wytrzymują atak szabli dzika i nie ulegają przebiciu co gwarantowane jest specjalnym certyfikatem KWF Institute, czyli Instytutu Techniki Rolniczej i Leśnej. Jaskrawe kolory są świetnie widoczne i poprawiają bezpieczeństwo. Jeśli o kolorach mowa to przyjrzyjmy się serii ubrań na popularne zbiorówki. Polowania zbiorowe to okres od października do wczesnej wiosny kiedy ubranie musi zapewnić nam komfort termiczny w różnych warunkach pogodowych. Kolejnym mocnym zestawem, który Harkila oferuje również z pięcio letnią gwarancją jest Pro Hunter Endure. Ubranie myśliwskie posiada najwyższej jakości membranę Gore-Tex oraz system AirTech oraz UV Protect. Polowanie na rogacze to okres wiosny i lata, kiedy potrzebujemy lekkie ubranie, które jednak również powinno być wodoodporne, a przynajmniej wiatroszczelne. Takie ubrania myśliwskie to takie modele jak seria ubrań i akcesoriów Lagan. To ubranie nasz sklep myśliwski oferuje w zieleni oraz w nowoczesnym, pixelowym kamuflażu. Kolejne myśliwskie ubranie na lato to zestaw Mountain Hunter Hybrid, z membraną HSP.

Szeroka gama ubrań dla myśliwych, najbardziej uniwersalnych to całoroczne ubrania myśliwskie. W tej kategorii mamy takie popularne modele jak ubranie myśliwskie Retrieve, czy też fantastycznie wykonany i oferowany ze spodniami w dwóch długościach zestaw Mountain Hunter Pro - jedno z najlepszych ubrań dla myśliwych. Harkila nie zapomina również o Dianach, czyli polujących paniach. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada w ofercie dwa doskonałe modele ubrań dla Dian. Pierwszy z nich to ocieplane ubranie myśliwskie dla Dian Vigdis. Otrzymujemy to elegancko skrojony zestaw, który poza ociepleniem systemem Thermo Poly Shield posiada również dedykowaną dla myśliwych membranę HWS. Drugie ubrania dla Dian to model Freja - całoroczne ubranie myśliwskie z membraną HWS. Oczywiście ubrania myśliwskie Harkila to nie tylko, jak już pisaliśmy, zestawy myśliwskie. Szeroką ofertę kurtek myśliwskich Harkila oraz spodni dla myśliwych Harkila możecie kupić oddzielnie na stronach naszego sklepu lub przymierzyć w naszym sklepie stacjonarnym w Piasecznie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się