×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Latarki

Myśliwy powinien posiadać najlepiej dwie latarki. I to nie dlatego że jedna może nawalić, tylko ze względów czysto praktycznych. Źródła światła na polowaniu dla myśliwych są niezbędne przy patroszeniu czy przenoszeniu tuszy. Wtedy zdecydowanie potrzebujemy mieć wolne ręce. Duża moc światła czołowego oświetla tusze lub drogę. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada w swojej ofercie latarki czołowe: LedLenser, ArmyTec i Fenix. Nowoczesne modele czołowe posiadają możliwość ładowania USB, tak więc możemy ją doładować w drodze na polowanie, w samochodzie. Różne tryby i moc świecenia pozwalają dopasować użytkowanie latarki do potrzeb.

Latarki myśliwskie na każde warunki

Drugi rodzaj latarek, który każdy myśliwy mieć powinien to model ręczny. Światła ręczne dla myśliwych to silne zródło światła nie tylko o regulowanej mocy świecenia ale również, jak oferują to modele LedLenser, regulowanej średnicy światła. Możemy mieć szerokie pole światła o słabszej mocy lub wąskie pole światła o dużej sile świecenia. Jest to bardzo przydatne nie tylko na polowaniu. Modele ręczne dla myśliwych są ładowane poprzez kabel USB tak więc istnieje możliwość ładowania ich w samochodzie. Myśliwskie modele ręczne dostępne w naszym sklepie to modele firm Ledlenser, Armytec i Fenix. To świetne latarki na polowanie dla Nemrodów.

Myśliwskie źródła światła

To że myśliwy powinien mieć światełko to rzecz oczywista. Pamiętajmy, że  wykorzystujemy je również w szeregu innych czynności. Chodzenie po górach, jaskinie, czyli speleologia. Do tego jeśli lubimy grzebać przy samochodzie to zaglądanie w zakamarki bez latarki również będzie problematyczne. Co ciekawe niektóre firmy myśliwskie takie jak Harkila czy Seeland robią czapki myśliwskie z wmontowaną w daszek latarką. Są to również idealne akcesoria myśliwskie do samochodu. Wszystkie modele latarek pokazanych na naszej stronie możecie zobaczyć i przetestować w naszym sklepie myśliwskim w Piasecznie. Nasz sklep myśliwski oferuje również ubrania myśliwskie. W szczególności kurtki i spodnie dla myśliwych. Posiadamy również szeroką ofertę butów trekkingowych i niezbędnych akcesoriów. Oferujemy dla myśliwych szeroką gamę produktów w tym latarki na polowanie w sklepie internetowym i w myśliwskim salonie sprzedaży.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się