×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Latarki

Latarka myśliwska to oczywiście jeden z produktów w kategorii latarki. Latarka na polowanie to albo model klasyczny albo tak zwana czołówka. Źródła światła na polowaniu dla myśliwych są niezbędne przy patroszeniu czy przenoszeniu tuszy. Wtedy zdecydowanie potrzebujemy mieć wolne ręce. Duża moc światła czołowego oświetla tusze lub drogę. Również podczas dojścia na ambony myśliwskie  wymaga od nas czasami dobrej latarki.  Sklep myśliwski dolasu.pl posiada w swojej ofercie czołówki: LedLenser, ArmyTec i Fenix. Latarka czołowa Fenix jak i inne modele posiadają możliwość ładowania USB. Bez problemu  możemy ją doładować w drodze na polowanie, w samochodzie. Różne tryby i moc świecenia pozwalają dopasować użytkowanie poszczególnych modeli do potrzeb.

Latarka myśliwska na każde warunki

Drugi rodzaj źródeł światła, który każdy myśliwy mieć powinien to model ręczny. Latarka na polowanie dla myśliwych to silne zródło światła nie tylko o regulowanej mocy świecenia. Mamy tutaj również dostęp do szeregu róznych funkcji, jak oferują to modele LedLenser, regulowanej średnicy światła. Możemy mieć szerokie pole światła o słabszej mocy lub wąskie pole światła o dużej sile świecenia. Jest to bardzo przydatne nie tylko na polowaniu. Latarka czołowa Fenix spełnia wszystkie te wymagania. Czołówki dla myśliwych są ładowane poprzez kabel USB tak więc istnieje możliwość ładowania ich w samochodzie. Myśliwskie modele ręczne dostępne w naszym sklepie to modele firm Ledlenser, Armytec i Fenix. To świetne modele na polowanie dla Nemrodów.

Myśliwskie czołówki na polowanie

To że myśliwy powinien mieć światełko to rzecz oczywista. Pamiętajmy, że  wykorzystujemy je również w szeregu innych czynności. Chodzenie po górach, jaskinie, czyli speleologia. Do tego jeśli lubimy grzebać przy samochodzie to zaglądanie w zakamarki bez latarka na polowanie również będzie problematyczne. Co ciekawe niektóre firmy myśliwskie takie jak Harkila czy Seeland robią czapki myśliwskie z wmontowane w daszek światło. Są to również idealne akcesoria myśliwskie do samochodu. Wszystkie modele latarek pokazanych na naszej stronie możecie zobaczyć i przetestować w naszym sklepie myśliwskim w Piasecznie. Nasz sklep myśliwski oferuje również ubrania myśliwskie. W szczególności kurtki i spodnie dla myśliwych. Posiadamy również szeroką ofertę butów trekkingowych i niezbędnych akcesoriów. Oferujemy dla myśliwych szeroką gamę produktów w tym latarki na polowanie w sklepie internetowym i w myśliwskim salonie sprzedaży.

Latarki myśliwskie to nie wszystko

Szeroka gama produktów jaka jest dostępna w sklep myśliwski dolasu.pl pozwoli każdemu myśliwemu wybrać szukany produkt. Kalosze myśliwskie albo żywność liofilizowana. Wygodne stołki myśliwskie Walkstool a także odzież myśliwska w szerokim wyborze. Oczywiście nie zapominamy o omawianych wyżej latarka na polowanie. W naszym sklepie możecie kupić wybrany produkt przez internet lub przyjechać do Piaseczna i wybrać oraz sprawdzić go osobiście. W naszym sklepie coś dla siebie znajdą nie tylko myśliwi. Środki na komary albo termosy turystyczne to również produkty znajdujące się w szerokiej ofercie naszego sklepu. Zapraszamy Was od poniedziałku do piątku a w sezonie również w soboty. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie naszego sklepu www.dolasu.pl

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się