×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Latarki

Myśliwy powinien posiadać najlepiej dwie latarki. I to nie dlatego że jedna może nawalić tylko ze względów czysto praktycznych. Latarka czołowa dla myśliwych jest niezbędna przy patroszeniu czy przenoszeniu tuszy kiedy potrzebujemy mieć wolne ręce. Duża moc światła latarki czołowej oświetla tusze lub drogę. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada w swojej ofercie latarki czołowe: LedLenser, ArmyTec i Fenix. Nowoczesne latarki czołowe posiadają możliwość ładowania USB, tak więc możemy ją doładować w drodze na polowanie, w samochodzie. Różne tryby i moc świecenia pozwalają dopasować użytkowanie latarki do potrzeb. 

Latarki myśliwskie na każde warunki

Drugi rodzaj latarek, który każdy myśliwy mieć powinien to latarki ręczne. Latarka ręczna dla myśliwych to silne zródło światła nie tylko o regulowanej mocy świecenia ale również, jak oferują to latarki LedLenser, regulowanej średnicy światła. Możemy mieć szerokie pole światła o słabszej mocy lub wąskie pole światła o dużej sile świecenia. Jest to bardzo przydatne nie tylko na polowaniu. Latarki ręczne dla myśliwych są ładowane poprzez kabel USB tak więc istnieje możliwość ładowania ich w samochodzie. Myśliwskie latarki ręczne dostępne w naszym sklepie to modele firm Ledlenser, Armytec i Fenix. 

Wszystkie modele latarek pokazanych na naszej stronie możecie zobaczyć i przetestować w naszym sklepie myśliwskim w Piasecznie. 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się