×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Availability

Śpiwory na zasiadkę

Polowanie z zasiadki, czy to ze zwyżki czy z ambony, to jeden ze sposobów polowania, który wymaga od myśliwego cierpliwości. Aby nie rozpraszały go czynniki zewnętrzne, przede wszystkim należy zadbać o komfort termiczny. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo śpiwory na polowanie z zasiadki dla myśliwych, które gwarantują ciepło bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Nawet w przypadku kilkugodzinnego oczekiwania w bezruchu mogą Państwo w 100% polegać na naszych produktach.

Śpiwory dla myśliwych – wysoki komfort termiczny w każdych warunkach

W asortymencie naszego sklepu myśliwskiego można znaleźć wytrzymałe śpiwory dla myśliwych przeznaczone na zasiadkę dla myśliwych lub fotografów. Najwyższa jakość wykonania w połączeniu z wysokogatunkowymi materiałami gwarantuje komfort termiczny nawet w przypadku bardzo niskich temperatur. Śpiwory do lasu są dostępne w dwóch rozmiarach. Wszystkie modele zostały wyścielone nieszeleszczącym materiałem. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja umożliwia szybkie zwijanie śpiwora w rulon, co z kolei ułatwia przenoszenie. 

Wytrzymałe śpiwory do lasu

Śpiwory na zasiadkę są wyposażone w kieszenie przeznaczone nie tylko do ogrzewania rąk, ale również bezpiecznego przechowywania urządzeń elektronicznych i innych przedmiotów. Ponadto obecność zamka znajdującego się na wysokości kolan zapewnia możliwość poruszania się w śpiworze bez konieczności jego zdejmowania. Dodatkowo proponujemy polarowe ochraniacze na kolana, które zapobiegają wychłodzeniu. Dzięki gumowym paskom są stabilnie przymocowane do nóg.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się