×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Śpiwory na zasiadkę

Polowanie z zasiadki, czy to ze zwyżki czy z ambony, to jeden ze sposobów polowania, który wymaga od myśliwego cierpliwości. Aby nie rozpraszały go czynniki zewnętrzne, przede wszystkim należy zadbać o komfort termiczny. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo śpiwory na zasiadkę dla myśliwych. Gwarantują ciepło bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Nawet w przypadku kilkugodzinnego oczekiwania w bezruchu mogą Państwo w 100% polegać na naszych produktach.

Śpiwory na zasiadkę to komfort termiczny w każdych warunkach

W asortymencie naszego sklepu myśliwskiego dolasu.pl można znaleźć wytrzymałe śpiwory na zasiadkę dla myśliwych przeznaczone, dla myśliwych lub fotografów. Najwyższa jakość wykonania w połączeniu z wysokogatunkowymi materiałami gwarantuje komfort termiczny nawet w przypadku bardzo niskich temperatur. Śpiwory do lasu są dostępne w dwóch rozmiarach. Wszystkie modele zostały wyścielone nieszeleszczącym materiałem. To ważne przy polowanie na lisy czy polowanie na zwierzynę drobną. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja umożliwia szybkie zwijanie śpiwora w rulon, co z kolei ułatwia przenoszenie. Jest poręczny i świetnie sprawdzi się jako akcesoria myśliwskie do samochodu.

Wytrzymałe śpiwory do lasu

Śpiwory na zasiadkę są wyposażone w kieszenie przeznaczone nie tylko do ogrzewania rąk, ale również bezpiecznego przechowywania urządzeń elektronicznych i innych przedmiotów. Ponadto obecność zamka znajdującego się na wysokości kolan zapewnia możliwość poruszania się w śpiworze bez konieczności jego zdejmowania. Dodatkowo proponujemy polarowe ochraniacze na kolana, które zapobiegają wychłodzeniu. Dzięki gumowym paskom są stabilnie przymocowane do nóg. Nawet posiadając zimowe buty myśliwskie możemy zmarznąć. Dlatego sklep myśliwski dolasu.pl oferuje również specjalne ocieplacze na buty. Jeśli polujemy w zimie na ambonie myśliwskiej jest to świetny pomysł. Śpiwory na zasiadkę to również doskonały prezent dla myśliwego.

Sklep myśliwski dolasu.pl

Nasz sklep dla myśliwych oferuje dwie drogi dokonywania zakupów. Pierwsza to oczywiście myśliwski sklep internetowy. Szybko działający, czytelny i intuicyjny. Posiadamy bardzo szeroką game produktów dla myśliwych. Oczywiście śpiwory na zasiadkę również znajdują się w naszej ofercie. Drugi sposób to stacjonarny salon myśliwski. Świetnie wyposażony, z dużą ilością miejsc parkingowych. Zapraszamy wszystkich myśliwych i sympatyków łowiectwa do Piaseczna. Darz Bór.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się