×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Skarpety

Skarpety myśliwskie to wiodący produkt wśród akcesoriów uzupełniających odzież myśliwską. Dolasu.pl oferuje między innymi funkcjonalne całoroczne skarpety, które nadają się do użytku o każdej porze roku. Dzięki nim nawet długie i intensywne polowania w trudnych warunkach atmosferycznych nie będą problemem. Nasze skarpety z wełną merynosa doskonale sprawdzą się także dla miłośników pieszych górskich wycieczek – znakomicie chronią stopy przed otarciami, otulają je i zapewniają wysoki komfort podczas spacerów na trudnym, niekorzystnym podłożu.

Skarpety do butów myśliwskich

Skarpety myśliwskie dostępne w naszym sklepie to jakość bez kompromisów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli skarpet myśliwskich. Dzięki wzmocnionej stopie skarpety wysoko poprawiają amortyzację, zaś unikatowe profilowane zagięcia zapewniają doskonałe dopasowanie i zapobiegają zsuwaniu się skarpety ze stopy. W sklepie dolasu.pl posiadamy także zimowe skarpety myśliwskie marki Comodo z wysoką zawartością czystej wełny merynosów, które sprawdzą się nawet w najwyższe mrozy oraz unikatowe skarpety z jonami srebra marki Graff. Oferujemy także skarpety myśliwskie firmy Harkila wyposażone są w unikatowe elastyczne wstawki dla idealnego dopasowania do stopy, zaś profilowane pięty zapewniają optymalne dopasowanie, posiadają także elastyczny ściągacz na górze skarpety, dzięki któremu skarpeta trzyma się na odpowiedniej wysokości i nie zsuwa się. Posiadamy także bardzo ciepłe skarpety do butów myśliwskich dla osób z grubszą łydką – ściągacz jest wysoce komfortowy i nie uciska nogi oraz wyjątkowe skarpety z chłodzącym system Cooldry marki Alaska.

Najlepsze skarpety myśliwskie w sklepie dolasu.pl

Przed wyprawą na polowanie lub wycieczką do lasu czy w góry warto wyposażyć się w nie tylko w odpowiednie solidne buty myśliwskie, ale także wysokiej jakości skarpety myśliwskie. To od nich zależy, czy długa wyprawa lub marsz będą komfortowe. Skarpety dostępne w naszej ofercie zapewniają najlepszy komfort noszenia, nie uciskają w palce. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości profesjonalne skarpety myśliwskie gwarantujące najwyższy poziom ochrony przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się