×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Alaska

Sklep myśliwski dolasu.pl jest wyłącznym przedstawicielem Alaska na rynek polski. Firma Alaska jest obecna na polskim rynku ubrań dla myśliwych od 2016 roku. Sklep dolasu.pl posiada w swojej ofercie pełen asortyment produktów Alaska. Fińskie ubrania myśliwskie charakteryzują się bardzo dobrymi materiałami, starannym wykonaniem, długotrwałością oraz atrakcyjną ceną zakupu. Ubrania dla myśliwych są zwykle oferowane jako zestaw ubrań dla myśliwych, czylkurtka myśliwska i spodnie myśliwskie. W naszym sklepie możecie nabyć każdy element zestawu oddzielnie.

Ubrania myśliwskie Alaska na zbiorówki

Odzież myśliwska Alaska to również ubrania na zbiorówkę. Ubrania na polowania zbiorowe to zwykle ubranie w kamuflażu z wstawkami w jaskrawym kolorze tak aby być widocznym dla innych uczestników polowania. W krajach skandynawskich jaskrawy kolor musi obejmować minimum 70% ubrania aby myśliwy był dopuszczony do polowania zbiorowego. Ubrania na polowania zbiorowe stanowią dużą część oferty dla myśliwych. Możecie wybierać z różnego stopnia pokrycia pomarańczem kurtek i spodni.

Skandynawskie ubrania myśliwskie

Należy pamięta, że kraje skandynawskie już dawno odeszły od grubych, ciężkich ubrań na zimowe polowania. Obecnie myśliwi ubierają się na cebulę. Kurtki i spodnie myśliwskie Alaska ocieplamy natomiast w zależności od temperatury zakładamy kolejne warstwy takie jak bielizna termalna, bielizna polarowa i polar. W ofercie najcieplejszym zestawem jest ubranie myśliwskie Tundra występujące w różnych wariantach kolorystycznych. Jednak standardowe modele ubrań myśliwskich  takich jak Extreme Lite lub Superior to dość cienkie fińskie ubrania myśliwskie. Oczywiście są to modele z membraną, które w zimniejsze dni bardzo zyskuje przy ubieraniu się na cebulę.

Polary myśliwskie Alaska

Oferta myśliwska produktów Alaska obejmuje również polary myśliwskie, najczęściej kupowaną część ubrania przez myśliwych. Polary dla myśliwych występują w jednolitych kolorach oraz w kamuflażu a także w wersjach dwustronnych. W ofercie najdziemy również polary wodoodporne, wykonane z prasowanego polaru lub całkiem cienkie świetnie nadające się jako ocieplacz pod kurtkę. Szeroka oferta firmy Alaska to również kamizelki dla myśliwych, bieliznę termalną, bieliznę polarową, ocieplacze myśliwskie i akcesoria myśliwskie. Oferujemy również szeroką gamę czapek dla myśliwy, które oferowane są w różnych kolorach, w kamuflażu a także w różnym stopniu ocieplenia.

Buty myśliwskie

Ubrania myśliwskie Alaska nie szeleszczą przy poruszania się, jesienno - zimowe komplety myśliwskie mają wodoszczelną i oddychająca membranę. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada również ofertę hurtową ubrań myśliwskich Alaska skierowaną do Kół Łowieckich i sklepów myśliwskich. Kolejną grupą produktów fińskiej firmy są buty myśliwskie. Znajdziecie tu zarówno buty trekkingowe jak i ocieplane neoprenem kalosze. Buty dla myśliwych Alaska to atrakcyjna cenowo propozycja, tym bardziej że w ofercie znajdziecie również buty myśliwskie z membraną, takie jak Buty Extreme Lite Hunter.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się