×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Koszulki

Koszulki myśliwskie to z jednej strony podstawowa warstwa ubioru na cebulkę, z drugiej element podkreślający naszą przynależność do braci łowieckiej w cieplejsze dni. Kamuflaż, zieleń, rysunki lub hafty oddają to co chcemy przekazać innym naszym ubiorem. Podczas upalnych dni najlepszym wyborem są lekkie koszulki, w których przede wszystkim liczy się wentylacja. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo koszulki wykonane w 100% z bawełny, jak i syntetycznych materiałów charakteryzujących się szybkim odprowadzaniem potu a także szybkim schnięciem. Szeroki wybór kolorów i wzorów sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Oferujemy koszulki wielu marek uznanych producentów odzieży myśliwskiej takich jak Harkila, Seeland, Alaska, Percussion czy Skogen.

Lekkie koszulki myśliwskie

W tej kategorii znajdą Państwo szeroki wybór koszulek z wizerunkiem zwierząt, z motywami myśliwskimi, a także modele w kamuflażu. Oferujemy koszulki myśliwskie, które w trakcie podchodu nie szeleszczą. Na szczególną uwagę zasługują koszulki myśliwskie, które odprowadzają nadmiar wilgoci. Są to koszulki techniczne, wykonane ze sztucznych materiałów. Dzięki nim ciało zawsze pozostaje suche, nawet w przypadku aktywnych polowań. Dodatkowo gdy je odwiesimy schną szybko. 

Myśliwskie koszulki polo

naszym sklepie znajdą Państwo również koszulki typu polo z charakterystycznym kołnierzem. Niezwykle szeroka rozmiarówka, od S do 5XL sprawia, że każdy bez problemu dopasuje rozmiar do swojej sylwetki. Są to modele koszulek casual świetnie nadających się nie tylko na polowanie.

Koszulki myśliwskie z długim rękawem

W przypadku nieco niższej temperatury polecamy wełniane koszulki z długim rękawem, które wkłada się bezpośrednio na ciało. Koszulki tego typu stanowią pierwszą warstwę odzieży dla ubierania się na cebulę.  Wełna ma właściwości bakteriobójcze, dzięki którym nie trzeba tak często prać ubrań. Przed kolejnym użyciem wystarczy je przewietrzyć. Często posiadają również jony srebra, niwelujące naturalny zapach człowieka.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się