Ubrania Myśliwskie

Ubrania myśliwskie, ubrania dla myśliwych.

Sklep dolasu.pl od ponad 10-ciu lat sprzedaje kurtki myśliwskie, spodnie myśliwskie, po-lary myśliwskie, kamizelki myśliwskie, kamizelki strzeleckie, koszule dla myśliwych, a tak-że taki asortyment jak: bielizna polarowa, bielizna termalna, czapki myśliwskie, rękawice myśliwskie, odzież grzejącą, akcesoria myśliwskie. Jesteśmy myśliwskim sklepem specja-lizującym się w ubraniach dla myśliwych oraz butach dla myśliwych. Nasz sklep to nie tylko myśliwski salon sprzedaży gdzie możecie przymierzyć oferowane produkty myśliw-skie ale także myśliwski sklep internetowy. W ofercie naszego sklepu myśliwskiego znaj-dują się ubrania takich marek jak: ubrania myśliwskie Harkila, ubrania myśliwskie Seeland, ubrania myśliwskie Alaska, ubrania myśliwskie Percussion, ubrania myśliwskie Fjallraven, ubrania myśliwskie Graff, ubrania Skogen oraz stołki myśliwskie Walkstool, latarki myśliwskie Ledlenser i latarki Fenix, noże myśliwskie Mora, pasy do broni Nigge-loh, akcesoria myśliwskie 2Wolfs, buty myśliwskie Demar, buty myśliwskie Meindl, buty myśliwskie Harkila, buty myśliwskie i kalosze Seeland i wiele innych artykułów dla myśli-wych. W ofercie naszego sklepu myśliwskiego znajdują się również damskie kurtki my-śliwskie, damskie spodnie myśliwskie, ubrania dla Dian, ocieplane ubrania dla Dian, zi-mowe damskie kurtki myśliwskie, zimowe damskie spodnie myśliwskie i inne ubrania dla Dian.

Nowoczesne technologie w ubraniach dla myśliwych.

Ubrania myśliwskie wymagają najwyższej jakości technologii wspomagających myśliwych w łowisku. Oferowane w naszym sklepie myśliwskim ubrania dla myśliwych posiadają membranę Gore-Tex, Gore-Tex Surround, membranę HWS firmy Harkila. Te wszystkie membrany zabezpieczają kurtki myśliwskie, spodnie myśliwskie i buty dla myśliwych przed wodą, zapewniają dobrą wymianę powietrzną i komfort termiczny. W ubraniach my-śliwskich sprzedawanych w naszym sklepie producenci stosują sprawdzone wodoodpor-ne membrany najwyższej jakości. Dlatego posiadamy dużą ofertę takich produktów jak: myśliwskie kurtki z membraną, myśliwskie spodnie z membraną, myśliwskie polary z membraną, polary dwustronne, polary z windstopem, damskie kurtki z membraną, dam-skie spodnie z membraną i szeroką gamę myśliwskich ubrań z membraną.

Zimowe ubrania myśliwskie z membraną.

Ubrania myśliwskie to w większości produkty myśliwskie importowane ze Skandynawii. Kraina myśliwych i mrozu, w której powstają najwyższej jakości ubrania dla myśliwych, ciepłe ubrania myśliwskie, oddychające ubrania myśliwskie, wodoodporne ubrania my-śliwskie, wytrzymałe i komfortowe ubrania dla myśliwych. Myśliwskie ubrania z membra-ną to wiatroszczelne i wodoodporne ubrania dla myśliwych. System ubierania się na ce-bulę, czyli warstwowe ubieranie się najpierw w: bielizna termalna, potem bielizna polaro-wa, następnie polar myśliwski lub dwustronny polar myśliwski oraz zimowa kurtka my-śliwska z membraną i zimowe spodnie dla myśliwych z membraną. Taka kombinacja zi-mowych ubrań myśliwskich zapewnia jednocześnie swobodę ruchów oraz komfort ciepl-ny. Liczba warstw ubrań myśliwskich, które na siebie zakładamy zależy od rodzaju polo-wania. Lżej ubierzemy się na polowanie zbiorowe a więcej warstw ubrań myśliwskich za-łożymy na zasiadkę, na zwyżce lub ambonie. Pamiętajmy że kurtka z membraną i spodnie z membraną będą zawsze lekko szeleścić. Rozwiązaniem tego problemu jest stosowanie ubrań myśliwskich takich jak: kurtka z membraną HWS i spodnie z membraną HWS, gdzie specjalnie zaprojektowana wodoodporna membrana dla myśliwych nie szeleści przy poruszaniu się.

Oferta sklepu dla myśliwych dolasu.pl

Staramy się posiadać w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl pełną rozmiarówkę ofero-wanych ubrań myśliwskich oraz butów dla myśliwych, w tym: zimowa kurtka dla myśli-wych i zimowe spodnie myśliwskie, myśliwska kurtka z membraną, myśliwskie spodnie z membraną, polar myśliwski z membraną, buty zimowe dla myśliwych, buty myśliwskie z membraną. Ze względu na bardzo szeroką gamę produktów dla myśliwych, nie zawsze jest to możliwe. W takim przypadku dołożymy wszelkich starań aby produkt został dla Państwa sprowadzony w najkrótszym, możliwie czasie do naszego sklepu dolasu.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się