×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Anar

Anar jest kolejnym po firmie Alaska producentem ubrań myśliwskich z Finlandii. Skondensowana ale ciągle poszerzana oferta ubrań dla myśliwych Anar charakteryzuje się dobrą jakością i funkcjonalnością oraz atrakcyjnymi cenami. Anar oferuję myśliwym zestaw myśliwski Hirvas, który produkowany jest w różnych wersjach kolorystycznych a także w wersji dla Dian. Do tego w ofercie Anar znajdziemy polary myśliwskie, rękawiczki dla myśliwych oraz czapki myśliwskie. Ubrania myśliwskie oferowane przez Anar posiadają nowoczesne, wodoodporne membrany, szereg funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających polowanie i poprawiających komfort termiczny w chłodniejsze dni.

Anar czyli nowoczesne rozwiązania dla myśliwych

Jest to najmłodsza stażem firma obecna w sklep myśliwski dolasu.pl. Możemy powiedzieć, że Anar tak jak Alaska jest spadkobiercą znanej firmy JahtiJakt. To właśnie finowie wprowadzili pierwszy raz na polski rynek lekką odzież myśliwska, którą ubieramy na cebulę. Bielizna termiczna i polarowa, potem polar myśliwski i dopiero kurtka myśliwska. To wszystko oczywiście w zależności od temperatury zewnętrznej, ewentualnego deszczu i rodzaju łowiska. Tak jak Alaska specjalizuje się w całorocznych i zimowych ubraniach myśliwskich w różnych kolorystykach. Anar produkuje dla nas głównie ubrania myśliwskie w kamuflażu. Oczywiście są to wersje zarówno na zasiadkę jak i specjalne i jaskrawe ubrania na polowania zbiorowe.

Jak kupić ubrania myśliwskie przez internet?

Może się wydawać, że kupowanie ubrań przez internet jest obarczone ryzykiem złego dobrania rozmiaru. Sklep myśliwski dolasu.pl stara się to ryzyko zminimalizować. Wszystkie ubrania myśliwskie posiadają tabele rozmiarów. Specjalne tabele zrobiliśmy również dla ubrań Anar. Ubrania zostały zmierzone a ich wymiary umieściliśmy w tabelach. Wystarczy sprawdzić rozmiar ubrania które mamy w domu i następnie porównać je z danymi z tabeli. To samo dotyczy butów myśliwskich. Musimy zmierzyć długość wkładki i następnie porównać z danymi z tabeli. Jeśli jednak mimo wszystko rozmiar nie pasuje lub fason Wam nie odpowiada możecie po prostu zwrócić te produkty w ciagu 30 dni od zakupu. Oczywiście nie odrywajcie metek. Jeśli jednak internet nie jest Waszym żywiołem zapraszamy Was do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży w Piasecznie koło Warszawy.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się