×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

2 WOLFS

Polska firma, która produkuje i dostarcza akcesoria myśliwskie, niezbędne w łowisku każdemu Nemrodowi. 2 Wolfs to szeroka gama świetnie wykonanych produktów, w których projekcie widać znajomość łowiectwa i doświadczenie z łowisk. Buszując wśród szerokiej oferty tej polskiej firmy znajdziemy ładownice i pasy na amunicję.  Dostępne są również futerały na brońpokrowce na broń,. Do tego mamy eleganckie, myśliwskie paski do spodni, pasy do broni, troki i siedziska myśliwskie. W ofercie są upominki dla myśliwych i także atrakcyjne cenowo i świetnie wykonane czapki myśliwskie, bieliznę termalną i bieliznę polarową.

2 Wolfs polska marka na polowanie

Wszystkie produkty dla myśliwych oznaczone logo 2 Wolfs charakteryzują się świetnym wykonaniem i wysokiej jakości skórą lub innych komponentów. Jeśli szukacie prezent dla myśliwego to sklep myśliwski dolasu.pl ma dla Was ciekawą ofertę, m.in produktów naszej polskiej firmy. W naszym kraju o bogatej tradycji łowieckiej niestety nie mamy wielu firm oferujących akcesoria dla myśliwych. Chlubnie na tym tle wyróżnia się 2 Wolfs. Produkty wyprodukowaliśmy z wysokiej jakości skóry i z wytrzymałej cordury. Dobra jakość idzie w parze ze starannym wykonaniem. Kupując te produkty na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Szeroka gama produktów na polowanie

Nasz polski producent produkuje bardzo szeroką gamę produktów na polowanie.  Zacznijmy od pokrowców na broń i futerałów. W 2 Wolfs mamy produkty wykonane ze skóry i z mocnych materiałów jak cordura. Do tego mamy dla Was ładownice i pasy do broni. Tak więc mamy pełną listę produktów do noszenia broni na polowaniu i na polowanie. Kolejną listą produktów są elementy odzież myśliwska. Czapki czy też bielizna polarowa i termalna to niezbędne części garderoby, szczególnie jesienią i zimą. Te wszystkie artykuły ma dla Was firma 2 Wolfs i są one dostępne w naszym sklepie myśliwskim.

2 Wolfs i psy myśliwskie

Kynologia łowiecka i pies na polowaniu to kwintesencja łowiectwa. Psy pomagają nam w polowaniu i w nagance. Bierzemy je do polowania na pióro i do polowanie na lisy. Świetnie sprawdzą się w polowaniu na dziki. 2 Wolfs ma szeroką gamę produktów wpisujących się w hasło pies myśliwski. Smycze, obroże dla psów myśliwskich i nawet przenośne miski na wodę. Podkładacze dla psów i zwykli myśliwi znajdą szeroką ofertę dla swoich pupili.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się