×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Całoroczne kurtki myśliwskie

  Całoroczne kurtki myśliwskie to najczęściej poszukiwany rodzaj kurtki na polowanie przez myśliwych. Niestety jak wiemy kupując produkt mający w nazwie słowo uniwersalne, musimy liczyć się z pewnymi kompromisami. Czym charakteryzują się te produkty i jakie mają zalety napiszemy poniżej. Oferta sklepu myśliwskiego dolasu.pl obejmuje całoroczne kurtki myśliwskie znanych producentów. Znajdziecie tam topowe ubrania myśliwskie Harkila a także fantastyczne i przyjazne kieszenie ubrania dla myśliwych Alaska.

Całoroczne kurtki myśliwskie z membraną

Nowoczesna i dedykowane do polowania w większości warunków całoroczne kurtki myśliwskie to lekki model do ubierania się na cebulę.Uniwersalne kurtki myśliwskie są oczywiście wodoodporne i wiatroszczelne czyli mają membranę. Ubieranie się na cebulę to sprawdzony, skandynawski sposób.  Czy to polowanie na daniele czy polowanie na zające. W zależności od temperatury zewnętrznej i warunków zakładamy w bieliznę termalną, bieliznę polarową, odpowiednie skarpety i polar myśliwski. Ilość warstw zależy od warunków pogodowych. Kurtki na polowanie z membraną to klasyczne modele takie jak kurtka Superior Alaska, czy Deer Stalker a także wiele innych modeli dostępnych w naszym sklepie.

Uniwersalne kurtki myśliwskie w kamuflażu

Kolejną grupą całoroczne kurtki myśliwskie są kurtki z kamuflażem. W ofercie naszego sklepu dla myśliwych znajdziemy kurtki zarówno z standardowym kamuflażem typy Mossy Oak jak i nowoczesne kamuflaże pixelowe. Przykładem modelu uniwersalne kurtki myśliwskie na polowanie w kamuflażu pixelowym jest Superior BlindTech Invisible Alaska, albo kurtka Lynx Axis MSP Harkila. Tradycyjny kamuflaż liściasty to model Superior BlindMax HD Alaska. Jako kurtki całoroczne dobrze sprawdzają się również modlę kurtek softshsell dla myśliwych. Typowym przykładem takiego modelu kurtki jest softshsell Hawker Prym 1 Camo.

Odzież na polowania zbiorowe

Całoroczna odzież myśliwska świetnie sprawdzają się również na polowaniach zbiorowych. Całoroczne kurtki myśliwskie z pomarańczowymi wstawkami znacznie poprawiają nasze bezpieczeństwo na polowaniu zbiorym. Świetnie nadają się również dla naganiaczy do pędzeń. Takim modelem jest kurtka myśliwska Extreme Lite Blaze Alaska. W ofercie sklepu znajdziecie również myśliwskie kurtki dwustronne, gdzie po jednej stronie mamy klasyczną zieleń a po drugiej kamuflaż. Takim modelem kurtki dwustronnej jest Harkila Lynx Axis MSP. Należy pamiętać, że do kurtki myśliwskiej potrzebne są również spodnie. Nasz sklep myśliwski oferuje szeroką gamę całorocznych spodni myśliwskich, a jeśli szukacie kompletu to zapraszamy na stronę całoroczne zestawy myśliwskie.  Uniwersalna kurtka myśliwska i spodnie dla myśliwych możecie kupić w niższej cenie.

Jak wybrać rozmiar kurtki myśliwskiej?

Wbrew pozorom kupowanie ubrań w internecie nie jest strzałem w ciemno. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl posiada przy uniwersalne kurtki myśliwskie jak i przy innych produktach tabele rozmiarów. Pamietajmy, że jest to rozmiar ubrania. Wystarczy zmierzyć swoją całoroczna kurtka myśliwska i porównać rozmiar z wynikiem z tabeli. Oczywiście gdy jednak rozmiar okazał się nietrafiony zawsze możecie go wymienić. Należy pamiętać, że zwykle całoroczna kurtka myśliwska to model zarówno na cieplejsze jak i chłodniejsze dni. Warto zostawić trochę luzu na bieliznę termalną albo polar myśliwski. Jeśli dodatkowo chcecie być pewni, że nie zmarźniecie na polowaniu zainteresujcie się naszą nowością. Odzież grzejąca to zasilane powberbankiem ubrania z włóknami węglowymi. Dzięki temu nie zmarźniecie niezależnie od pogody.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się