×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Całoroczne kurtki myśliwskie

Uniwersalna kurtka myśliwska to najczęściej poszukiwany rodzaj kurtki przez myśliwych. Niestety jak wiemy kupując produkt mający w nazwie słowo uniwersalne, musimy liczyć się z pewnymi kompromisami. Oferta sklepu myśliwskiego dolasu.pl obejmuje kurtki myśliwskie znanych producentów, znajdziecie na stronach naszego sklepu: kurtki myśliwskie Harkila, kurtki myśliwskie Seeland, kurtki myśliwskie Alaskakurtki myśliwskie Percussion a także modele firm Anar, FjallRaven, Verney Carron, Graff, Nordic Heat i inne.

Klasyczna, całoroczna kurtka myśliwska to lekki model do ubierania się na cebulę, oczywiście z wodoodporna i wiatroszczelną membraną. Ubieranie się na cebulę to sprawdzony, skandynawski sposób, kiedy w zależności od temperatury zewnętrznej i warunków zakładamy w bieliznę termalną, bieliznę polarową, odpowiednie skarpety i polar myśliwski. Ilość warstw zależy od warunków pogodowych. Kurtki myśliwskie z membraną to klasyczne modele takie jak kurtka Superior Alaska, kurtka Mountain Hunter Pro Harkila. Niektóre z modeli tak jak kurtka Normandie Percussion posiada dodatkowo wypinaną kamizelkę, przydatną w zimniejsze dni.

Kolejną grupą uniwersalnych kurtek myśliwskich są kurtki z kamuflażem. W ofercie naszego sklepu dla myśliwych znajdziemy kurtki zarówno z standardowym kamuflażem typy Mossy Oak jak i nowoczesne kamuflaże pixelowe. Przykładem modelu nowoczesnej kurtki myśliwskiej w kamuflażu pixelowym jest Superior BlindTech Invisible Alaska, albo kurtka Lynx Axis MSP Harkila. Tradycyjny kamuflaż liściasty to model Superior BlindMax HD Alaska. Jako kurtki całoroczne dobrze sprawdzają się również modlę kurtek softshsell dla myśliwych. Typowym przykładem takiego modelu kurtki jest softshsell Hawker Prym 1 Camo.

Myśliwskie kurtki całoroczne świetnie sprawdzają się również na polowaniach zbiorowych. Modele z pomarańczowymi wstawkami znacznie poprawiają nasze bezpieczeństwo na polowaniu zbiorym, świetnie nadają się również dla naganiaczy do pędzeń. Takim modelem jest kurtka myśliwska Extreme Lite Blaze Alaska. W ofercie sklepu znajdziecie również myśliwskie kurtki dwustronne, gdzie po jednej stronie mamy klasyczną zieleń a po drugiej kamuflaż. Takim modelem kurtki dwustronnej jest Harkila Lynx Axis MSP. Należy pamiętać, że do kurtki myśliwskiej potrzebne są również spodnie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroką gamę całorocznych spodni myśliwskich, a jeśli szukacie kompletu to zapraszamy na stronę całoroczne zestawy myśliwskie, gdzie kurtkę i spodnie dla myśliwych możecie kupić w niższej cenie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się