×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Zimowe komplety myśliwskie

Myśliwskie ubranie na zimę musi w naszych warunkach atmosferycznych spełniać parę warunków gwarantujący komfort termiczny w łowisku od jesieni do wczesnej wiosny. Zimowa odzież myśliwska musi posiadać membranę, dzięki temu ubranie myśliwskie jest wodoodporne, oddychające i nieprzewiewne. Membrana Gore-Tex lub dedykowane membrany takie jak HWS firmy Harkila, RainStop® firmy Alaska, czy Seetex® ubrań Seeland świetnie sprawdzają się w łowiskach niezależnie od pogody. Ponieważ ubranie zimowe jest głównie kojarzone z polowaniem z zasiadki powinno być również ocieplone. Najlepsze firmy produkujące ubrania dla myśliwych wykorzystują do tego amerykański produkt Thinsulate® firmy 3M, który nie tylko bardzo dobrze izoluje ale również odprowadza wilgoć od ciała, dzięki czemu nie marźniemy lub sztuczny puch - Primaloft®. Ocieplenie Primaloft ma tą zaletę, że sztuczny puch nie traci swoich wartości po zamoczeniu i szybko schnie.

Wiele modeli zimowych ubrań myśliwskich posiada spodnie - ogrodniczki. Po pierwsze zapewniają one ochronę nerek i skuteczniejszą izolację cieplną, po drugie przy patroszeniu zwierzyny gdy nachylamy się nad tuszą nasze plecy pozostają zakryte. Zimowa kurtka myśliwska posiada obszerny, wodoodporny kaptur z wysokim kołnierzem chroniącym przed wiatrem. Funkcjonalne kieszenie są zapinane na wodoodporne suwaki, a ściągacze w pasie i rękawach zapobiegają podwiewaniu. Zimowe spodnie myśliwskie charakteryzują się wysokim stanem, który chroni nerki i plecy. Wzmocnienia na kolanach, ściągacze i tzw fartuchy śnieżne zapobiegają możliwości dostania się śniegu do butów. Niektóre modele ubrań zimowych wyposażone się w zapinane na suwak szczeliny wentylacyjne, które w cieplejsze dni lub podczas wysiłku fizycznego pozwalają zwiększyć wymianę powietrzną i schłodzić powietrze poddawane cyrkulacji pod ubraniem.

W ofercie sklepu myśliwskiego dolasu.pl znajdują się zimowe ubrania myśliwskie wszystkich wiodących marek takich jak Alaska, Anar, Harkila, Seeland, czy Percussion. Część ubrań takich jak zestaw Norfell Insulated, zestaw North czy też ubranie myśliwskie Grand Nord są dedykowane głównie na zasiadki i dobrze ocieplone. Kolejna linia ubrań myśliwskich takich jak ubranie Helt, model Tundra, Retrieve, Raptor czy Climate Hybrid to ubrania zarówno na zasiadkę jak i na podchód. Posiadamy również ubrania myśliwskie w kamuflażu, w tym idealne do polowań po białej stopie, ubrania z kamuflażem zimowym. Do zimowych ubrań myśliwskich oferujemy szeroką game akcesorii takich jak: zimowe rękawiczki myśliwskie, czapki myśliwskie, szaliki, odzież grzejącą czy bieliznę polarową, a także polary myśliwskie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się