×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Buty myśliwskie Harkila

Marka Harkila jest bardzo dobrze znana wszystkim myśliwym. Duńska firma Outfit będąca producentem produktów sygnowanych marką Harkila linię butów myśliwskich traktuje z takim samym priorytetem jak ubrania myśliwskie. W ofercie naszego sklepu myśliwskiego znajdziecie wszystkie modele butów myśliwskich Harkila.

Uniwersalne buty 7”

Buty, które najlepiej sprawdzają się w łowisku niezależnie od pory roku to buty myśliwskie z membraną. W ofercie Harkila większość butów posiada najwyższej jakości membrany Gore-Tex. Zaczynając od niskich, 7” butów z membraną, które świetnie sprawdzą się w łowisku, są lekkie i z powodzeniem nadają się do trekkingu czy długiego podchodu polecamy model butów Gorve wykonany z mocnej cordury lub bardziej eleganckie, wykonane ze skóry nubukowej buty Pro Hunter Ledge a dla zwolenników skóry licowej model butów Stornoway.

Nowością charakteryzująca się szybkim systemem sznurowania U-turn są świetne buty myśliwskie Reidmar. Mają one oczywiście wodoodporną membranę Gore-Tex.

Jeśli szukacie wyższych i mocnych butów w trudny teren to na pewno zainteresujecie się ofertą butów myśliwskich Harkila o wysokości 10”. Tutaj wybór również będzie duży i bez problemu będziecie mogli wybrać buty myśliwskie w kamuflażu lub standardowym brązie. Buty wykonane z różnego rodzaju skóry lub mocnej cordury. Wszystkie te modele będziecie mogli przymierzyć w naszym sklepie. Na pewno dobrym wyborem będzie model butów Woodsman z membraną Gore-Tex, które dodatkowo charakteryzują się atrakcyjną ceną. Jeśli szukacie butów ze skóry, mocnych i solidnych a jednocześnie świetnie wyglądających to Waszą uwagę zwrócą buty myśliwskie Pro Hunter Ridge.

Kalosze myśliwskie Harkila

Harkila w swojej ofercie posiada również kalosze myśliwskie. Lekkie i wygodne kalosze są ocieplane neoprenem co kwalifikuje je do chodzenia również w ujemnych temperaturach. Świetnie sprawdzą się na polowaniu zbiorowym lub zasiadce kiedy rano mamy lekki przymrozek a potem słońce roztapia ziemie i chodzimy po błocie i kałużach. Kalosze myśliwskie Orton Gusset występują w dwóch rodzajach, klasycznym oraz z suwakim, który bardzo ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie. Buty myśliwskie Harkila możecie zobaczyć i przymierzyć w naszym sklepie stacjonarnym w Piasecznie. Zapraszamy!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się