×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Upominki myśliwskie

 Prezent dla myśliwego? Prawdopodobnie jedynym pewnym pomysłem na trafiony prezent dla miłośnika polowań jest upominek, który bezpośrednio wiążea się z jego myśliwską pasją. W tej kategorii znajdą Państwo starannie wyselekcjonowane upominki myśliwskie. Kulawki, piersiówki i wiele, wiele innych akcesoriów – wybór jest ogromny. Alternatywą dla konkretnego prezentu jest bon podarunkowy do zrealizowania w naszym sklepie. U nas znajdą Państwo idealny prezent dla myśliwego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Prezenty dla myśliwego – jak je wybrać?

Myśliwi uwielbiają prezenty nawiązujące do ich największej miłości, jaką są polowania. Może to być wszystko, co przyda się podczas łowów i spotkań w gronie zaprzyjaźnionej braci łowieckiej. Mile widziane są też te elementy, którymi szanujący się nemrod może udekorować swój dom. Na jakie zatem konkretne prezenty dla myśliwych postawić? Jeśli interesują nas drobne upominki myśliwskie, dobrym pomysłem mogą okazać się kulawki, kielichy lub karafki.  Nade wszystko zaś piersiówki, koniecznie ze stali nierdzewnej i widocznymi motywami myśliwskimi. Piersiówką, jaka zawsze się sprawdza, jest poręczna piersiówka Harkila z łosiem i psem z boku.  Ten model bez problemu zmieści się do myśliwskiej kurtki. Praktycznym i miłym prezentem może być również etui na telefon do przypięcia do paska lub skórzany pokrowiec na karty kredytowe. Inny praktyczny prezent to szklane fiolki o wymiarach amunicji śrutowej do regeneracji i dezynfekcji. Każdy szanujący się nemrod doceni taki gadżet!

Najlepsze upominki myśliwskie w sklepie Do Lasu!

Nasz sklep to dobry trop dla osób chcących obdarować myśliwego. Mamy do zaoferowania m.in. wiele dodatków odzieżowych idealnych na prezent. Mogą to być rękawiczki, szal i czapka myśliwska. Świetnymi upominki myśliwskie są też książki myśliwskie, np. beletrystyka opisująca pasjonujące polowania (doskonałą pozycją jest zbiór opowiadań „Darz bór”). W ofercie sklep myśliwskie dolasu.pl ma także filmy o tematyce łowieckiej. Inne prezentowe inspiracje to wabiki myśliwskie i drewniane deski na trofea, figurki. Jest w czym wybierać! Bardzo popularnym upominkiem dla myśliwych jest bon podarunkowy o dowolnie wybranej kwocie. Jeśli nie wiecie co kupić i jakim upominki myśliwskie obdarować znajomego myśliwego to zakup bonu prezentowego będzie najlepszym wyjściem.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się