×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka
Availability

Noże EKA

Noże myśliwskie są obowiązkowym wyposażeniem każdego myśliwego. Nóż do patroszenia, prac w łowisku czy też do kulinarnych działań po pokocie musi posiadać każdy Nemrod. Szwedzka marka EKA to noże wysokiej jakości wykonane ze stali nierdzewnej Sandvik o twardości 57-59 HRC. Oferta noży myśliwskich firmy EKA to zarówno noże myśliwskie ze stałą klingą jak i noże składane.

EKA ze składaną klingą

Noże myśliwskie z klingą składaną to znana serie SWEDE 8 i SWEDE 10 z rękojeściami w kolorze czarnym lub pomarańczowym. Kolejne modele to modele G3 o dwustronnym ostrzu zarówno do patroszenia jak i do skórowania czy filetowania. W ofercie EKA znajdują się również nóż składany z drewnianą rękojeścią Swede 10 Bubinga.

Noże ze stałym ostrzem

Ten rodzaj noża jest na pewno bardziej wytrzymały ale zajmuje więcej miejsca. Noże myśliwskie EKA posiadają w swojej ofercie również noże myśliwskie ze stałym ostrzem. Dobrym przykładem jest model Nordic W12 o ostrzu długości 120mm lub jego odpowiednik z rękojeścią w kolorze pomarańczowym. Noże myśliwskie EKA świetnie nadają się na prezent dla myśliwego, bo jak wiemy są takie akcesoria, które myśliwi gubią lub zostawiają więc noży myśliwskich nigdy w szafie nie za wiele.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się