×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Dostępność

Noże EKA

Noże EKA są obowiązkowym wyposażeniem każdego myśliwego. Nóż do patroszenia, prac w łowisku czy też do kulinarnych działań po pokocie musi posiadać każdy Nemrod. Szwedzka marka EKA to noże wysokiej jakości wykonane ze stali nierdzewnej Sandvik o twardości 57-59 HRC. Oferta noży myśliwskich firmy EKA to zarówno noże myśliwskie ze stałą klingą jak i noże składane. Nasz sklep myśliwskie dolasu.pl sprzedaje te produkty od wielu lat i cieszą się one bardzo dobrą opinią wśród myśliwych.

Noże EKA ze składaną klingą

Noże myśliwskie z klingą składaną to znana serie SWEDE 8 i SWEDE 10 z rękojeściami w kolorze czarnym lub pomarańczowym. Kolejne modele to modele G3 o dwustronnym ostrzu zarówno do patroszenia jak i do skórowania czy filetowania. Jest to klasyka gatunku, sprawdzona w łowisku. Starannie wykonane, z jaskrawymi pokrowcami, co zapobiega gubieniu są chętnie kupowane przez naszych myśliwych. Jest to również bardzo dobry pomysł na prezent dla myśliwego. W ofercie EKA znajdują się również nóż składany z drewnianą rękojeścią Swede 10 Bubinga. To elegancki model, który nie tylko dobrze się sprawdzi ale również bardzo dobrze wygląda.

Noże ze stałym ostrzem

Ten rodzaj noża jest na pewno bardziej wytrzymały ale zajmuje więcej miejsca. Noże EKA dla myśliwych posiadają w swojej ofercie również modele ze stałym ostrzem. Dobrym przykładem jest model Nordic W12 o ostrzu długości 120mm lub jego odpowiednik z rękojeścią w kolorze pomarańczowym. Noże myśliwskie EKA świetnie nadają się na prezent dla myśliwego, bo jak wiemy są takie akcesoria myśliwskie, które myśliwi gubią lub zostawiają więc noży myśliwskich nigdy w szafie nie za wiele. Jeśli szukacie innych ciekawych pomysłów na upominek dla myśliwego to zapraszamy do naszego sklepu myśliwskiego. Odzież myśliwska to kategoria w której mamy bardzo dużą ofertę. To samo dotyczy również butów trekkingowych. W ofercie znajdziecie produkty największych producentów i marki taki jak Harkila, Alaska czy Seeland. To wszystko możecie kupić zarówno przez internet jak i w naszym stacjonarnym salonie sprzedaży w Piasecznie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się