×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Pozostałe artykuły

Podczas polowania ważne są nie tylko elementy garderoby wierzchniej czy wyposażenie związane z bronią. Myślistwo jest dziedziną, do której wykonywania niezbędne są także inne elementy. Pozostałe artykuły pozwolą one podnieść komfort i bezpieczeństwo w trakcie polowania i po nim. Wszystkie artykuły myśliwskie dostępne w sklepie dolasu.pl są produkowane przez sprawdzonych dostawców takich jak 2Wolfs, Harkila, Fjällräven, RealHunter czy Thermacell.

Buciki na kolbę, czyli pozostałe artykuły myśliwskie

Wśród artykułów dostępnych w ofercie sklepu dolasu.pl można znaleźć na przykład buciki na kolbę. Mogą być one wykonane ze skóry naturalnej. Częściej wykonujemy je z materiałów syntetycznych połączonych na przykład z bawełną. Ich stosowanie umożliwia ochronę kolby przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dopasowanie do kolby umożliwiają elastyczne przecięcia. Wkłady elastyczne lub wiązania, które stosowane są w zależności od konkretnego modelu. Drugą korzyścią płynącą z korzystania z bucików na kolbę jest to, że amortyzują one odrzut broni podczas strzału. W sklepie dolasu.pl dostępne są artykuły myśliwskie takie jak buciki na kolbę w różnym rozmiarze. Przykładowo, buciki na kolbę Comfort od producenta 2Wolfs mają następujące wymiary: wysokość – 8 cm, szerokość – 5 cm i długość – 13 cm.

Krzesiwa czyli idealne artykuły myśliwskie

W ofercie sklepu dolasu.pl można także znaleźć krzesiwa. To grupa produktów, którą wykorzystujemy do wzniecenia ognia. Potrzebujemy ich na przykład do rozpalenia ogniska. Do najpopularniejszych pozostałe artykuły należy krzesiwo magnezowe Army. Ze względu na swoją charakterystykę jest niezwykle odporne na wilgoć. Jakość tego produktu doceniamy jako myśliwi. Są także wykorzystywane przez jednostki wojskowe. Można go znaleźć w ich wyposażeniu. Wytrzymałe krzesiwo może posłużyć nawet do 3000 zapaleń. Daje ono bardzo obfity strumień iskier i jest wyjątkowo poręczne – można je schować w kieszeni.

Krzesiwa automatyczne

Oprócz krzesiwa magnezowego bardzo popularnym produktem jest odmiana automatyczna. Krzesiwo automatyczne charakteryzuje się nieskomplikowaną konstrukcją. To pozostałe artykuły często stosowane przez myśliwych. Dzięki temu krzesiwo może być obsługiwane za pomocą jednej dłoni. Waga krzesiwa automatycznego to 75 g, wymiary po złożeniu to 10 × 20 mm, a długość i grubość pręta, to kolejno 45 mm i 12 mm. Krzesiwo automatyczne wystarcza na ok. 6000 podpaleń.

Pozostałe artykuły czyli Troki na zwierzynę

Troki służą do mocowania pozyskanego ptactwa. Jeżeli chodzi o produkty z tej grupy, niezwykle ważne jest to, aby można było do nich uzyskać szybki dostęp i sprawnie je zaczepić i odczepić. Istotne jest również to, aby troki stabilnie trzymały zaczepione zwierzęta. Najczęściej wybierane troki to klasyczna wersja na karabińczyk. Optymalna długość to około 30 cm. Popularne są także troki, które nosi się na ramieniu – takim produktem są na przykład troki od producenta 2Wolfs. Ich łączna liczba to 20 szt., a szerokość każdego wynosi ok. 4 cm i długość 80 cm. Całość jest utrzymana w klasycznym, brązowym kolorze.

Ochraniacze na kolana to obowiązkowe pozostałe artykuły myśliwskie

Pozostałe artykuły, które wpływają nie tylko na komfort polowania, lecz także zapewniają odpowiedni poziom bezpieczeństwa, należą ochraniacze termiczne na kolana. Zakłada się je zwykle pod spodnie myśliwskie, dzięki czemu idealnie dogrzewają kolana polującego, na przykład, kiedy czeka przez dłuższy czas na zwierzynę, dotykając ziemi. Produkty dostępne na dolasu.pl wykonane są z futerkowego materiału, który nie tylko zapewnia odpowiednią temperaturę, lecz także jest przyjemny w dotyku. Ochraniacze znakomicie dopasowują się do budowy ciała. Jest to możliwe za sprawą gumowych ściągaczy. Takie ochraniacze będą znakomicie się nadawać do zasiadki, na przykład w nocy lub w trakcie zimniejszych pór roku.

Wieszaki na zwierzynę – akcesoria ułatwiające patroszenie i obielanie zwierzyny

Wśród pozostałych artykułów dostępnych w sklepie dolasu.pl znajdują się również wieszaki na zwierzynę. To zestaw produktów, które znakomicie sprawdzają się w trakcie przewożenia, wieszania, ciągnięcia czy przechowywania zwierzyny. Najczęściej wybieranymi produktami są te produkowane przez Real Hunter – wieszaki na zwierzynę z wyciągarką. Wykonane są ze stali węglowej i mogą unoszą nawet do 225 kg.  Oprócz wieszaków na zwierzynę można także zainwestować w elementy takie jak waga na zwierzynę, która umożliwia ważenie zwierzyny do 200 kg. Natomiast do ciągnięcia zwierzyny znakomicie nadaje się specjalny orczyk 3 w 1, który wykonany jest z pomarańczowej taśmy o szerokości 25 mm.

Pozostałe artykuły w sklepie myśliwskim

Dodatki wymienione powyżej są dla myśliwych niezbędę podczas każdego polowania. Są bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Co więcej, pozostałe artykuły obejmujemy gwarancją, a w przypadku pomyłki lub zamówienia nieodpowiedniego sprzętu można zdecydować się na odesłanie. Warto jedynie pamiętać, aby zrobić to w ciągu 21 dni od otrzymania przesyłki. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu dolasu.pl.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się