×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Real Hunter

Real Hunter to producent z kategorii wagi i wyciągarki myśliwskie. Tego rodzaju akcesoria myśliwskie są konieczne dla każdego intensywnie polującego myśliwego. Jeśli idziemy w łowisko na samodzielny podchód to wciągnięcie tuszy na samochód będzie mocno utrudnione. Jeśli zabieramy tusze do domu to będziemy potrzebowali wieszak z mocnej stali. Warto też znać wagę tuszy. Wszystkie te urządzenia znajdziecie w marce Real Hunter dostępnej w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl

Real Hunter dla myśliwych.

Wydawać by się mogło że wieszaki i wyciągarki to nie jest sprzęt kupowany przez myśliwych zbyt często. Nic bardziej mylnego. Nasi myśliwi idąc na polowanie na zwierzynę grubą muszą być przygotowani aby zająć się tuszą. To samo dotyczy sytuacji kiedy wybieramy się na polowanie na daniele. Pozyskując zwierzynę na własny użytek dobrze jest możliwość jego zwarzenia. Do tego potrzebujemy oczywiście wieszak i odpowiednią wagę. Sklep myśliwski dolasu.pl zapewni Wam te wszystkie akcesoria i wagi i wyciągarki myśliwskie. Jeśli wchodzimy już w szczegóły patroszenia tuszy to pamiętajmy, że warto mieć latarkę czołową no i oczywiście nóż myśliwski. Pamiętajcie, że wszystkie te akcesoria i markę Real Hunter znajdziecie w naszym sklepie dla myśliwych. Na miejscu mamy duży parking gdzie na pewno znajdziecie miejsce aby zaparkować swój samochód.

Odzież myśliwska w sklepie dolasu.pl

Real Hunter to oczywiście jedna z licznych marek obecnych w naszym sklepie. Nasz sklep myśliwski oferuje ubrania myśliwskie najlepszych skandynawskich marek. W ofercie znajdziecie marki firmy Outfit czyli Seeland i Harkila. Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem na Polskę fińskiej marki Alaska. Do tego mamy spodnie myśliwskie znanego producenta Fjallraven. W naszym sklepie znajdziecie również buty trekkingowe. Idealnie jak nazwa wskazuje nadają się nie tylko na polowanie ale również na wypad w góry. Do tego kalosze myśliwskie, w tym modele ocieplane neoprenem. Dzięki temu kalosze myśliwskie są butami w których można chodzić również podczas zimy. Pamiętajcie, że mamy również kategorię specjalną czyli odzież grzejąca. To ogrzewana bielizna, kamizelki, kalesony i innego rodzaju ciepłe części garderoby.  Wszystkie te produkty znajdziecie w naszym sklepie w Piasecznie koło Warszawy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziecie tam wagi i wyciągarki myśliwskie Real Hunter.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się