×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Price
-
Marka

Impregnaty do ubrań

W trakcie polowania może niejednokrotnie dojść do szybkiej zmiany warunków pogodowych. Co więcej, myśliwi bardzo często poruszają się po trudnym i zróżnicowanym terenie. W związku z tym potrzebna jest im nie tylko odpowiednia odzież, ale również impregnaty do ubrań. Produkty tego typu umożliwiają przede wszystkim zachowanie specjalistycznych właściwości elementów garderoby. Dodatkowo pozwalają utrzymać rzeczy w nienagannym stanie przez długi czas, co znacząco zwiększa ich żywotność. Konserwacja ubrań jest absolutnie konieczna, niezależnie od tego, z jakiego materiału zostały one wykonane. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć zarówno impregnaty do ubrań skórzanych, jak i do tkanin.

Dlaczego konserwacja ubrań jest istotna?

Odzież wybierana przez myśliwych jest bardzo często wyposażona w membranę. Tego typu ubrania wymagają szczególnej dbałości, jeśli chodzi o pielęgnację. Stosowanie impregnatów wpływa na znaczne wydłużenie żywotności samej membrany. Co więcej, nie trzeba obawiać się, że materiał nasiąknie wodą lub dojdzie do zaburzenia wentylacji lub odprowadzania wilgoci. Dobrze zabezpieczone ubrania sprawiają, że polowanie jest czystą przyjemnością, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Impregnaty do ubrań dostępne w naszej ofercie

Produkty, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, zapewniają łatwą aplikację. Wyróżniają się wydajnością, długo i skutecznie zabezpieczając ubrania, również przed promieniowaniem UV. Dodatkową zaletą jest ograniczenie rozprzestrzeniania się zapachu ciała człowieka, dzięki czemu odzież zachowuje świeżość przez dłuższy czas.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się