×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Impregnaty do ubrań

W trakcie polowania może niejednokrotnie dojść do szybkiej zmiany warunków pogodowych. Co więcej, myśliwi bardzo często poruszają się po trudnym i zróżnicowanym terenie. W związku z tym potrzebna jest im nie tylko odpowiednia odzież myśliwska, ale również impregnaty do ubrań. Produkty tego typu umożliwiają przede wszystkim zachowanie specjalistycznych właściwości elementów garderoby. Dodatkowo pozwalają utrzymać rzeczy w nienagannym stanie przez długi czas. Oczywiście znacząco zwiększa ich żywotność. Dlatego impregnaty do ubrań są tak ważne.

Impregnaty do ubrań myśliwskich

Konserwacja ubrań jest absolutnie konieczna, niezależnie od tego, z jakiego materiału zostały one wykonane. Szczególnie dotyczy to ubrań myśliwskich. Sa one narażone nie tylko na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Szkodzą im również gałęzie, surowe drewno na ambony myśliwskie, trudny teren. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć zarówno impregnaty do ubrań skórzanych, jak i do tkanin. Oczywiście warto zajrzeć również do kategorii akcesoria do butów. Znajdziemy tam pasty i sprey'e do butów z membraną. Troska o buty jest z racji warunków jeszcze ważniejsza niż o ubrania. Poczytajcie jak dbać o buty trekkingowe.

Dlaczego konserwacja ubrań jest istotna?

Odzież wybierana przez myśliwych jest bardzo często wyposażona w membranę. Tego typu ubrania wymagają szczególnej dbałości, jeśli chodzi o pielęgnację. Stosowanie impregnaty do ubrań wpływa na znaczne wydłużenie żywotności samej membrany. Co więcej, nie trzeba obawiać się, że materiał nasiąknie wodą lub dojdzie do zaburzenia wentylacji lub odprowadzania wilgoci. Dobrze zabezpieczone ubrania sprawiają, że polowanie jest czystą przyjemnością, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Impregnaty do ubrań dostępne w naszej ofercie

Produkty, które znajdą Państwo w naszym asortymencie, zapewniają łatwą aplikację. Wyróżniają się wydajnością, długo i skutecznie zabezpieczając ubrania, również przed promieniowaniem UV. Dodatkową zaletą jest ograniczenie rozprzestrzeniania się zapachu ciała człowieka, dzięki czemu odzież zachowuje świeżość przez dłuższy czas. Równocześnie jesteśmy trudniej wyczuwalni dla zwierząt. Impregnaty do ubrań oferowane przez sklep myśliwski dolasu.pl mogą być oczywiście stosowane nie tylko w łowiectwie. Bardzo dobrze sprawdzą się przy ubraniach motocyklowych, ubraniach na narty i w szeroko pojętej odzieży outdoorowej.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się