×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Dostępność
Rozmiar

Spodnie myśliwskie Harkila

Wszyscy wiemy jak ważnym elementem garderoby myśliwego są spodnie myśliwskie. Zapewniają ciepło, chronią przed gałęziami i przemoczeniem, w ich kieszeniach trzymamy niezbędne drobiazgi. Spodnie myśliwskie Harkila to najwyższa półka odzież myśliwska, po którą chętnie sięgają nasi Nemrodzi i Diany. Szeroki wybór modeli zarówno w zależności do pory roku jak i rodzaju polowania zapewnia ta duńska marka ubrań myśliwskich. Harkila oferuje nie tylko nowoczesne rozwiązania technologiczne ale również wersje ubrań na polowania zbiorowe, czy też w kamuflażu. Przyjrzyjmy się szerokiej ofercie ubrań Harkila.

Spodnie myśliwskie Harkila z membraną.

Jest to zdecydowanie najczęściej kupowany rodzaj spodni myśliwskich. Pamiętajmy, że membrana pozwala na wodoodporność ubrania, a jednocześnie zapewnia oddychalność. Dzięki temu ciało pozostaje suche a my nie pocimy się i możemy wykonywać aktywność fizyczną. Tego typu odzież myśliwska świetnie sprawdza się podczas podchodu i zasiadki w deszczu. Nowoczesne rozwiązania takie jak nasączanie materiału DWR sprawiają, że ubranie nie nasiąka. Wbrew pozorom jest to bardzo ważne. Mokre chociaż nie przepuszczające wody ubranie i tak jest ciężkie. Do tego repelent DWR chroni również przed wchłanianiem brudy. Dzięki temu dużo łatwiej usuniemy farbę z powierzchni ubrania po na przykład polowanie na daniele. Spodnie myśliwskie Harkila z membraną to najczęściej modele całoroczne. Praktycznie wszystkie zimowe modele spodni mają oczywiście membranę. Czasami jest ona spotykana również w spodniach na lato.

Zimowe spodnie dla myśliwych.

Spodnie myśliwskie Harkila na zimową zasiadkę to już odzież myśliwska z najwyższej półki. Przystosowane do naprawdę niskich temperatur, najwyższej klasy membrany i ocieplenie typu Thinsulate®. Tego typu spodnie rekomendujemy do polowanie na zwierzynę grubą i polowania zbiorowe. Siedząc na ambony myśliwskie mimo mrozu i silnego wiatru mamy pełen komfort termiczny. Zwykle tego typu spodnie są z wysokim stanem i szelkami. Takie rozwiązanie dobrze chroni nerki i nie dopuszcza do wychłodzenia. W ofercie spodni zimowych znajdują się zarówno modele w klasycznym kolorze zielonym jak również w kamuflażu, w tym kamuflażu pixelowym. Co ważne Harkila produkuje również spodnie myśliwskie w dużych rozmiarach - plus size  do 66 włączenie.

Jak wybrać spodnie myśliwskie Harkila ?

Dobranie spodni dla myśliwych to wbrew pozorom dość prosty zabieg. Nawet jeśli kupujemy te spodnie przez internet. Aby uniknąć wymian nalży zastosować prosty trik. Mierzymy spodnie, które już posiadamy. Obwód wewnętrzny pasa i długość wewnętrzną nogawki. Następnie porównujemy te wymiary z tabelami zamieszczonymi na naszych stronach. Pamiętajmy, że są to wymiary ubrania a nie nasze! Ważne jest również abyśmy pamiętali, że pod spodnie myśliwskie Harkila czasami zakładamy bielizna termiczną i polarową. Wtedy należy zostawić sobie pewien zapas. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje oczywiście komplety ubrań myśliwskich. Kupując w ten sposób otrzymujesz zarówno kurtkę jak i spodnie dla myśliwych . Często dostajemy je w ten sposób w niższej cenie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się