×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Baterie i ładowarki

Praktycznie każdy myśliwy wykorzystuje urządzenia elektroniczne zasilane bateriami, a tak naprawdę akumulatorami. Są to m.in. różnego rodzaju latarki myśliwskie, które pełnią niezwykle ważną rolę w trakcie poszukiwania postrzałków czy poruszania się po łowisku. Aby mieć pewność, że sprzęt elektroniczny nas nie zawiedzie, należy wybierać pojemne baterie i wydajne ładowarki znanych producentów takich jak LedLenser, Fenix czy Armytek. Produkty tego typu wyróżniają się niezawodnością i długą żywotnością, nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Pojemne baterie wielorazowego użytku

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo m.in. akumulatory renomowanej firmy FENIX o pojemności 3500 mAh i napięciu 3,6 V. Ogniwa tego typu są przeznaczone m.in. do mocnych latarek i innych urządzeń wymagających stabilnego i wydajnego źródła zasilania. Ponadto oferujemy baterie z wbudowanym portem micro-USB, umożliwiającym bezpośrednie ładowanie ogniwa bez konieczności wyjmowania go z latarki. Całą latarkę myśliwską możemy ładować w samochodzie, z komputera lub innego, dowolnego gniazda USB. 

Szybkie i wydajne ładowarki

W tej kategorii znajdą Państwo także szeroki wybór ładowarek umożliwiających szybkie i jednocześnie bezpieczne uzupełnianie energii w akumulatorach. Dostępne są zarówno modele umożliwiające ładowanie jednego, jak i dwóch, a nawet 4 ogniw w tym samym czasie. Na szczególną uwagę zasługują modele kompatybilne aż z 9 różnymi typami akumulatorów. Funkcjonalność tego typu jest kluczowa w momencie gdy użytkownik ma urządzenia elektroniczne zasilane różnymi rodzajami ogniw. Ponadto nasza oferta obejmuje ładowarki samochodowe pozwalające na ładowanie urządzeń elektronicznych bezpośrednio z gniazdka zapalniczki samochodowej. 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się