×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Dostępność
Rozmiar

Polary myśliwskie Alaska

Polary myśliwskie Alaska to szeroka gama nowoczesnych ubrań myśliwskich. Kolorystycznie i modelowo pasują one do innych ubrań dla myśliwych tej firmy. Alaska to sprawdzone i wysokiej jakości ubrania myśliwskie. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje je zarówno w klasycznej zieleni jak i różnych kamuflażach. Do polary dla myśliwych Alaska możemy dopasować kurtki myśliwskie i spodnie myśliwskie tego producenta.

Polary myśliwskie Alaska w kamuflażu

Ten rodzaj ubrań to nowoczesne, pixelowe materiały świetnie kamuflujące naszą obecność w lesie. Ten rodzaj kategorii polary dla myśliwych Alaska to wysokiej jakości modele i polary w kamuflażu. Polar jest przede wszystkim bardzo ciepły. Dzięki swoje konstrukcji doskonale zabezpiecza przed mrozem, co w trudnych warunkach jest nie do przecenienia. Właśnie dlatego tak bardzo pokochali go nie tylko ekstremalni sportowcy, ale też m.in. myśliwi, wędkarze i miłośnicy survivalu. Takie rodzaje ubrań związane są z aktywnościami związanymi z długotrwałym przebywaniem na świeżym powietrzu. Tak samo w często w niesprzyjających i mroźnych warunkach pogodowych. Kolejną zaletą polaru są jego ponadprzeciętne właściwości użytkowe. Polary myśliwskie Alaska wykonane z polaru oferują wysoki poziom komfortu. Nie przylegają zbyt mocno do ciała i nie krępują ruchów. Sam polar zaś jest niebywale przyjemny w dotyku i nie podrażnia skóry.

Polary dla myśliwych Alaska

Fińskie ubrania myśliwskie Alaska to sprawdzona odzież myśliwska która jest dostępna w przystępnych cenach. Alaskę sprzedajemy w naszym sklepie myśliwskim już od wielu lat. Myśliwi cenią ją za staranne wykonanie i dobrej jakości materiały oraz nowoczesne rozwiązania. Polary myśliwskie Alaska są dostepne w wielu wersjach kolorystycznych. Również materiał, który zastosowaliśmy ma różną grubość i jest dedykowany do różnej aktywności. Co ważne polary są dedykowane również do kompletów ubrań myśliwskich.

Jak dobrać ubranie w sklepie internetowym?

Może się wydawać, że dobranie ubrania na odległość może być trudne. Nic bardziej mylnego. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada przy produktach tabele rozmiarów. Również polary myśliwskie Alaska mają takie tabele. Odzwierciedlają one wymiary polarów i najprościej jest zmierzyć posiadany już polar a następnie sprawdzić dane z tabelą. Tak samo rozwiązujemy problem jak wybrać odpowiednie buty trekkingowe. Jeśli jednak rozmiar zakupionego produkty nie będzie właściwy zawsze możemy go wymienić lub zwrócić. Mamy na to aż 21 dni. Pamietajmy tylko żeby nie odrywać z produktu metek.    

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się