×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Letnie komplety myśliwskie

Mając na myśli ubrania myśliwskie na lato, zwykle myślimy o tym co założymy idąc na polowanie na kozły, ewentualnie na wczesne polowania na pióro. Tak więc letnie ubranie dla myśliwych powinno nam służyć od początku maja do września. Letnie ubrania myśliwskie zwykle zamiast wodoodpornej membrany posiadają materiał nasączony substancją DWR, która zabezpiecza przed wchłanianiem wody i brudu, jednak nie nadaje materiałowi cech takich jak membrana. Jeśli jesteście zainteresowani takim zabezpieczeniem swojego ubrania proponujemy zestaw Hawker Trek - Seeland. Spodnie i kurtki myśliwskie dedykowane na lato są w tym przypadku odporne na lekki opad, który spływa po materiale, jednak gwałtowne oberwanie chmury sprawi, że będziemy mokrzy. Oczywiście sklep myśliwski dolasu.pl posiada w swojej ofercie myśliwskie ubrania letnie z membraną, takie jak Hawker Light czy Key-Point Active firmy Seeland. Wyjściem pośrednim jest zakup spodni myśliwskich wraz z kurtką, która posiada membranę HSP oferowaną przez firmę Harkila. Jest to rodzaj membrany świetnie odprowadzającej wilgoć od ciała i chroniącej od wiatru, natomiast przepuszczającej wodę. Takie rozwiązanie oferuje ubranie myśliwskie Mountain Hunter Hybrid.

Polowanie w okresie wiosny i lata to zwykle aktywny podchód, tak więc ubranie powinno być wytrzymałe i jednocześnie nie krępujące ruchów. Dlatego producenci dodają elastyczne materiały, stosują specjalny krój dzięki któremu materiał nie naciąga się podczas schylania, kucania czy skradania. Jest także cichy i nie szeleści przy poruszaniu się. Pamiętajcie, że upał męczy, szczególnie podczas długiego podchodu. Dlatego zarówno w spodniach myśliwskich jak i kurtkach mamy, zapinane na suwaki, szczeliny wentylacyjne. Zlokalizowane pod pachami i na wysokości ud, poprawiają cyrkulację powietrza co schładza nasze ciało. Oczywiście w większości przypadków szczeliny wentylacyjne są siatkowane aby zabezpieczyć nas przed kleszczami i innymi insektami.

Letnie ubrania myśliwskie oferujemy w klasycznej zieleni lub brązie a także w nowoczesnych kamuflażach w tym w kamuflażu pixelowym. Kupując ubranie na letni wypad w łowisko pamiętaj, że na pewno przydadzą Ci się stołki myśliwskie, nóż do patroszenia, czy też bawełniana, lekka koszulka myśliwska, których z ciekawymi motywami, oferujemy dla Nemrodów szeroką gamę.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się