×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kamizelki myśliwskie grzejące

Grzejące kamizelki myśliwskie będą świetnym uzupełnieniem wyposażenia każdego, kto chce czuć się komfortowo w trakcie zasiadki, zbiorówki czy obejścia łowiska. W dolasu.pl dostępne są produkty różniące się rozmiarem, kolorami, liczbą kieszeni czy krojem. Tak duży wybór pozwala znaleźć grzejące kamizelki myśliwskie, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Grzejące kamizelki myśliwskie – jak działają?

Grzejące kamizelki myśliwskie powinny być pierwszym wyborem osób, którym zdarzyło się bardzo zmarznąć w trakcie polowania. Specyfika takiej aktywności wiąże się zarówno ze statycznym, jak i dynamicznym przemieszczaniem się po łowisku, co często prowadzi do tego, że występuje intensywna potliwość lub temperatura ciała spada. W takich sytuacjach niezbędne jest wybranie takiego rodzaju garderoby, który zapewni odpowiedni komfort i pozwoli czuć się swobodnie w każdej sytuacji.

Grzejące kamizelki myśliwskie bez wątpienia należą do kategorii tego typu produktów. Ten element garderoby został zaprojektowany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Specjalne grzałki umiejscowione są zazwyczaj na wysokości klatki piersiowej oraz na plecach na poziomie łopatek. Nie brakuje jednak grzejących kamizelek myśliwskich, które są skrojone inaczej. Produkty o takiej charakterystyce mogą Państwo znaleźć w sklepie dolasu.pl.

Grzejące kamizelki myśliwskie – jaki produkt wybrać?

Pierwszym aspektem, który warto wziąć pod uwagę, jest to, jaką moc powinna mieć grzałka, którą producent umieścił pod poszewką kamizelki. Dobrym przykładem grzejącej kamizelki, która sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach, jest produkt od Nordic Heat. Dostępne są wersje zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Kolejną marką oferującą odzież grzejącą, w tym grzejące kamizelki jest Harkila. 

Kamizelkę wykonano z pikowanego materiału. Jest zapinana na suwak. Producent wyposażył ją również w wysoki kołnierz i specjalny ściągacz w dolnej części ubrania. Oprócz tego grzejąca kamizelka myśliwska od Nordic Heat ma trzy praktyczne kieszenie na akumulatory. Sterowanie nimi jest możliwe za sprawą guzika. Wystarczy przytrzymać go przez trzy sekundy. Dostępne są trzy tryby:

  • zielony: 40°C/6 h
  • żółty: 45°C/4 h
  • czerwony: 52°C/2,5 h.

Grzejące kamizelki myśliwskie – duże rozmiary

Dużym atutem grzejących kamizelek myśliwskich jest nie tylko to, że zapewniają odpowiednią temperaturę ciała, lecz także fakt, że są dostępne w naprawdę dużych rozmiarach. Dzięki temu z ich funkcji mogą korzystać dosłownie wszyscy myśliwi, niezależnie od tego, jaką budową ciała się charakteryzują. W połączeniu z rozmaitymi opcjami, jeżeli chodzi o liczbę kieszeni, zapięć czy podbicia, można skorzystać z bardzo szerokiego wyboru.

Grzejące kamizelki myśliwskie na dolasu.pl

Grzejące kamizelki myśliwskie w sklepie dolasu.pl to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz bezawaryjnego systemu grzejącego. Ponadto oferujemy wiele rozmiarów. Duże rozmiary i grzejące kamizelki myśliwskie o mniejszych wymiarach będą na pewno praktycznym urozmaiceniem garderoby każdej osoby, która jest związana z lasem i chce się tam czuć komfortowo oraz bezpiecznie. Dodatkowo po zamówieniu produktu w sklepie dolasu.pl można go odesłać w ciągu 21 dni, jeżeli nie spełni Państwa wymagań. 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się