×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapka myśliwska Percussion

Marka Percussion znana jest z produkcji odzieży outdoorowej. Doceniają ją szczególnie myśliwi ze względu na wykorzystywanie materiałów wysokiej jakości i przystępną cenę. Produkty znakomicie sprawdzają się w trudnych warunkach, jakie towarzyszą polowaniu i przebywaniu w łowisku. Francuski producent oferuje różne rozwiązania nie tylko w przypadku stosowanych materiałów, lecz także rozmiarów, stylistyki czy kroju. Dzięki temu każdy może znaleźć czapki myśliwskie Percussion idealne dla swoich potrzeb. 

Czapki myśliwskie Percussion idealne na polowanie

Czapki myśliwskie Percussion są produkowane z myślą o osobach związanych z lasem. Szczególnie ważnym elementem jest łowiectwo. Podczas tej aktywności niezwykle istotną kwestią jest bezpieczeństwo. Aby sprostać wymaganiom myśliwych, francuska firma produkuje czapki myśliwskie, które znakomicie sprawdzają się w takich okolicznościach.

Czapki myśliwskie Percussion z daszkiem i wyciągniętymi uszami

Jeżeli chodzi o profesjonalne czapki myśliwskie Percussion, to znakomitym przykładem takiego produktu jest nakrycie głowy z daszkiem i wyciąganymi uszami. Całej powierzchni zapewniono kamuflaż – to kombinacja pomarańczowego, czerwonego i zielonego koloru. Nieprzypadkowo stosuje się pomarańczowy odcień. Tym sposobem można sprawić, że polujący jest lepiej widoczny dla swoich towarzyszy podczas polowania zbiorowego, a jednocześnie wciąż znakomicie maskuje się przed zwierzyną, która nie rozpoznaje tej barwy. Oprócz tego czapki myśliwskie Percussion z daszkiem i wyciągniętymi uszami doskonale chronią przed zimnem. Jest to możliwe dzięki ociepleniu wykonanemu z poliestru.

Czapki myśliwskie Percussion, które najlepiej sprawdzą się latem 

W ofercie francuskiego producenta znajdują się także produkty, które świetnie sprawdzą się w trakcie lata. Są to na przykład czapki myśliwskie Percussion o charakterystycznym projekcie, który obejmuje daszek, siateczkę oraz kamuflaż. Dzięki takiemu rozwiązaniu można znakomicie zamaskować całą powierzchnię ciała na wysokości twarzy, szyi oraz dekoltu, co jest niezwykle istotne, jeżeli chodzi o skuteczne polowanie na zwierzynę i udane maskowanie się w lesie. 

Funkcjonalne i gustowne czapki myśliwskie Percussion

W lesie jest także miejsce na elegancję. Zapewniają ją na przykład kaszkiety od francuskiego producenta. To nakrycie głowy w odcieniu zieleni jest wykonane z wełny i jest także wyposażone w podszewkę z poliestru. Dzięki temu polujący mogą nabyć produkt, który nie tylko dobrze się prezentuje, ale wciąż ma właściwości umożliwiające swobodne poruszanie się w lesie – bez ryzyka zamarznięcia czy przewijania. 

Czapki myśliwskie Percussion w sklepie dolasu.pl

Czapki myśliwskie Percussion warto nabyć w sklepie dolasu.pl. W katalogu znajdują się produkty w różnych rozmiarach i w rozmaitym kolorze. Nie można także zapomnieć o dodatkowych atutach korzystania z oferty dolasu.pl. Każdy z klientów otrzymuje 21 dni na to, żeby dobrze zapoznać się z produktem i w razie konieczności go odesłać. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu dolasu.pl.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się