×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapka myśliwska Percussion

Marka Percussion znana jest z produkcji odzieży outdoorowej. Doceniają ją szczególnie myśliwi ze względu na wykorzystywanie materiałów wysokiej jakości i przystępną cenę. W tym dziale czapka myśliwska Percussion prezentujemy produkty które znakomicie sprawdzają się w trudnych warunkach. Takie warunki często towarzyszą polowaniu i przebywaniu w łowisku. Francuski producent oferuje różne rozwiązania nie tylko w przypadku stosowanych materiałów, lecz także rozmiarów, stylistyki czy kroju. Dzięki temu każdy może znaleźć odzież myśliwska i czapki dla myśliwych Percussion idealne dla swoich potrzeb.

Czapka myśliwska Percussion idealna na polowanie

Czapka myśliwska Percussion i jej różne modele są produkowane z myślą o osobach związanych z lasem. Szczególnie ważnym elementem jest łowiectwo. Podczas tej aktywności niezwykle istotną kwestią jest bezpieczeństwo. Szczególnie dotyczy to polowań zbiorowych. Aby sprostać wymaganiom myśliwych, francuska firma produkuje czapki i akcesoria myśliwskie, które znakomicie sprawdzają się w takich okolicznościach. Jaskrawe wzory są widoczne dla innych myśliwych natomiast zwierzęta oczywiście ich nie widzą.

Czapki dla myśliwych Percussion z daszkiem

Jeżeli chodzi o profesjonalne produkty typu czapka myśliwska Percussion, jest znakomitym przykładem takiego produktu.  Ten model to nakrycie głowy z daszkiem i wyciąganymi uszami. Całej powierzchni zapewniono kamuflaż – to kombinacja pomarańczowego, czerwonego i zielonego koloru. Nieprzypadkowo stosuje się pomarańczowy odcień. Tym sposobem można sprawić, że polujący jest lepiej widoczny dla swoich towarzyszy podczas polowania zbiorowego, a jednocześnie wciąż znakomicie maskuje się przed zwierzyną. Jak wiemy zwierzęta nie rozpoznają tej barwy. Oprócz tego czapki myśliwskie Percussion z daszkiem i wyciągniętymi uszami doskonale chronią przed zimnem. Jest to możliwe dzięki ociepleniu wykonanemu z polaru. Dokładając do tego ubranie myśliwskie i buty myśliwskie jesteśmy wyposażeni na polowanie

Czapka myśliwska Percussion na lato

W ofercie francuskiego producenta znajdują się także produkty, które świetnie sprawdzą się w trakcie lata. Są to na przykład czapka myśliwskia Percussion o charakterystycznym wzorze, który obejmuje daszek, siateczkę oraz kamuflaż. Dzięki takiemu rozwiązaniu można znakomicie zamaskować całą powierzchnię ciała na wysokości twarzy, szyi oraz dekoltu. Jest to niezwykle istotne, jeżeli chodzi o skuteczne polowanie na zwierzynę i udane maskowanie się w lesie. pamietajmy, że jest to także świetna ochrona przed insektami.

Ubranie typu casual w łowiectwie

W lesie jest także miejsce na elegancję. Zapewniają ją na przykład kaszkiety od francuskiego producenta. Percussion jest firmą która oferuje dużo modeli ubrań myśliwskich w stylu casual. Wracając do kaszkietu myśliwskiego. To nakrycie głowy w odcieniu zieleni jest wykonane z wełny i jest także wyposażone w podszewkę z poliestru.  To ciekawy model czapka myśliwska Percussion. Innym producentem oferującym tego typu ubrania myśliwskie jest Harkila. Dzięki temu polujący mogą nabyć produkt, który nie tylko dobrze się prezentuje, ale wciąż ma właściwości umożliwiające swobodne poruszanie się w lesie – bez ryzyka zamarznięcia czy przewijania.

Oferta sklepu myśliwskiego dolasu.pl

Czapka myśliwska Percussion to produkt, który warto nabyć w sklepie dolasu.pl.  Nie zapomnijcie jednak że do czapki warto dobrać szalik myśliwski! W katalogu znajdują się produkty w różnych rozmiarach i w rozmaitym kolorze. Nie można także zapomnieć o dodatkowych atutach korzystania z oferty dolasu.pl. Każdy z klientów otrzymuje 21 dni na to, żeby dobrze zapoznać się z produktem i w razie konieczności go odesłać. Zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu dolasu.pl.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się