×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Rozmiar
Dostępność

Kurtki myśliwskie Harkila

Odzież myśliwska Harkila to jedne z droższych i jednocześnie lepiej się sprzedających ubrań myśliwskich. Nowoczesne technologie w tym membrany dla wodoszczelności i wiatroszczelności a także ocieplenia i kamuflaż pixelowy to znak firmowy tych produktów. Kurtki myśliwskie Harkila sprawdzają się w każdych warunkach i w każdym łowisku. Musimy oczywiście dobrać odpowiedni model. A jest naprawdę z czego wybierać. Poniżej omówimy główne rodzaje kurtki dla myśliwych Harkila dostępnych w naszym sklepie myśliwskich dolasu.pl

Kurtki myśliwskie Harkila w naszym sklepie

Cała oferta ubrań myśliwskich Harkila jest odświeżana dwa razy w roku. Wiosną i późnym latem przyjeżdzają do nas dwie nowe kolekcje oczekiwane przez polskich myśliwych. Wiosną jest to oczywiście kolekcja wiosenno-letnia a jesienią ubrania myśliwskie przeznaczone na zbiorówki i polowanie w okresie jesieni i zimy. Kurtki myśliwskie Harkila przyjeżdżają w obu tych dostawach. Lekkie i nieszeleszczące do polowania na koziołki, te całoroczne i zimowe do polowanie na zwierzynę grubą i na zasiadki. Pamiętajcie, że jeśli szukacie zarówno kurtki dla myśliwych Harkila oraz spodni to odwiedźcie naszą zakładkę komplety ubrań myśliwskich. Jeśli szukacie tylko kurtki dla myśliwych Harkila to mamy dla Was bardzo duży wybór.

Kurtki dla myśliwych Harkila z membraną.

Zimowa odzież jest najczęściej kupowana przez naszych myśliwych. Co prawda polowania po białej stopie zdążają się już nie tak często ale jednak zimny wiatr, śnieg i deszcze potrafią dać nam w kość. Dlatego zimowe kurtki myśliwskie Harkila to nowoczesna technologia, ocieplenie Thinsulate® i oczywiście solidne membrany. Harkila dodatkowo rozwija swoje własne membrany. Należą do nich chroniące tylko przed wiatrem HSP jak również zaprojektowane specjalnie dla myśliwych HWS. Harkila Weather System to unikatowe rozwiązanie. Standardowa membrana szeleści. Mniej lub bardziej ale zawsze trochę. HWS jest bardzo cichą membraną zaprojektowaną specjalnie dla myśliwych. Co ciekawe jeśli szukamy kurtki na wiosnę i lato to również wśród tych modeli znajdziemy kurtki z membraną.

Ubrania myśliwskie ze Skandynawii

Jeśli szukamy ubrań dla myśliwych w dobrych sklepach myśliwskich to zwykle znajdujemy w nich ubrania skandynawskich producentów. Surowy klimat, duża liczba myśliwych, lata doświadczeń to podstawowe argumenty przemawiające za odzieżą z Danii, Szwecji, Finlandii czy Norwegii. Dlatego tak dużo nowości myśliwskie trafia do naszego sklepu, ponieważ większość ubrań pochodzi właśnie od tych producentów. Niezależnie od tego czy zastanawiacie się jak wybrać buty trekkingowe czy też ubranie myśliwskie pamiętajcie, że mamy tabele rozmiarów. Porównujecie rozmiar ubrania które już macie i sprawdzacie co pokazuje nasza tabela. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z doborem rozmiaru, najlepiej zadzwonić do naszego sklepu.  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się