×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie Harkila

Ta marka ubrań myśliwskich jest znana wszystkim myśliwym. Duński producent jest szeroko reprezentowany w naszym sklepie myśliwskim. dolasu.pl oferuje ponad 35 modeli kurtek myśliwskich Harkila. Tak jak wszyscy duzi producenci, również Harkila oferuje szeroki przekrój modeli od typowo zimowych kurtek myśliwskich na zasiadkę poprzez całoroczne kurtki z membraną aż po modele na wiosenne i letnie polowanie.

Grube i zimowe kurtki na zasiadki są często kupowane przez naszych klientów. Ciekawym modelem jest kurtka Visent lub model kurtki Northel Insulated z autorską membraną HWS, która została zaprojektowana specjalnie dla myśliwych. Nie szeleści, jak większość membran, przy poruszaniu się. Jeśli nie potrzebujecie aż tak ciepłych ubrań myśliwskich proponujemy kurtkę Retrieve z systemem Thermo Poły Shield oraz membraną HWS. Z ciekawostek, jeśli jesteście zwolennikami wełny lodenowej, to Harkila również ma dla Was ciekawą propozycję, kurtkę Harkila Metso Active pokrytą Bionic Finish.

Jeśli szukacie nowoczesnego kamuflażu pixelowego to naszą propozycją kurtka Lynx lub dwustronna ocieplana Primaloftem Lynx Axis MSP. Na letnie wyprawy na kozły Harkila posiada również ciekawą ofertę kurtek myśliwskich. Pierwsza propozycja to kurtka Harkila Mountain Hunter Hybrid z membrana HSP. Lekka i całkowicie nieszeleszcząca propozycja dla fanów polowania z podchodu to kurtka Lagan, gdzie materiał pokryty jest substancją zapobiegająca wchłanianiu wody i brudu DWR.

Harkila to prekursor nowych technologii. W ofercie naszego sklepu myśliwskiego znajdziecie kurtkę Harkila Heat, gdzie włókna węglowe zasilane power bankiem wytwarzają ciepło. Kurtka jest sterowana za pomocą guzika na piersi lub z aplikacji w telefonie.

Jak w każdym przypadku do większości modeli kurtek myśliwskich, również w przypadku firmy Harkila, bez problemu możemy dobrać spodnie tego samego modelu. Jeśli szukacie kompletu ubrania myśliwskiego zajrzyjcie na naszą podstronę komplety ubrań myśliwskich Harkila.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się