×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Koszulki podgrzewane

Odzież grzejąca to nowoczesne rozwiązania nie tylko dla myśliwych. Ciężko będzie zaliczyć te produkty do nowości myśliwskie 2022 ponieważ są w naszej ofercie już od paru lat. Pamiętajmy, że nie mówimy tutaj o tanich wyrobach pojawiających się na portalach handlowych czy społecznościowych. Odzież grzejąca Nordic Heat czy też duńskie marki Harkila i Seeland to klasa sama w sobie. Koszulki podgrzewane to jedna z podstawowych części garderoby, która zapewni nam komfort ciepły. Pamietajmy, że koszulki grzejące to tylko część naszej bogatej oferty.

Koszulki podgrzewane i ich zastosowanie

Pamiętajmy, że ubrania grzejące spełniają swoją rolę tylko jako odzież przykryta ubraniem wierzchnim. Koszulki podgrzewane należy zakładać pod polar lub bieliznę polarową. Ewentualnie można koszulki grzejące założyć pod kurtkę. Odzież grzejąca dobieramy tak aby dość ściśle przywierała do naszego ciała pod odzież myśliwska. Dotyczy to zarówno koszul, kalesonów jak i kamizelek grzejących. Te modele świetnie sprawdzą się na zasiadkach przy polowanie na zwierzynę grubą. Zdadzą egzamin na wilgotnych łowach na ptaki łowne. Koszulki podgrzewane sprawdzą się podczas zimowej jazdy konnej czy spacerach w górskich dolinach. Pamiętajcie również o osobach starszych, które mają inne odczuwanie ciepła od nas. Marzną bardziej i koszulki grzejące będą dla nich świetnym prezentem.

Koszulki grzejące i technologia

Na pewno jesteście ciekawi jak działa odzież grzejąca. Mimo, że technicznie rozwiązanie jest dość proste to aby stworzyć dobrze i długo działające ubranie grzejące należy korzystać z najlepszych produktów. Serce systemu to włókna węglowe które połączone są ze źródłem zasilania. Jest to powerbank którego pojemność reguluje ogólny czas grzania koszulki ogrzewane. Niektóre firmy dają możliwość korzystania tylko ze swoich powerbanków, wstawiając specjalny rodzaj wejścia. Nowoczesna odzież myśliwska to także nowoczesne rozwiązania. Możliwość sterowania poziomem grzania przez smartfona zamiast zewnętrzny guzik nie jest żadnym problemem. Wystarczy pobrać darmową, dedykowaną aplikację i ruchem palca ustawiamy żądaną temperaturę.

Jak dobrać odzież grzejącą do swoich potrzeb?

Ponieważ odzież grzejąca składa się z wielu, różnych elementów a nie jest to tani rodzaj ubrań, dobrze sobie wybrać co chcemy kupić. Na polowanie i zasiadkę najlepsza będą koszulki podgrzewane i kalesony grzejące. Taki zestaw zapewni nam komfort cieplny w każdych warunkach. Jeśli siedzimy na ambony myśliwskie to włączenie grzania pozwoli nam na przesiedzenie zimowej nocy bez problemów. Pamiętajcie, że najbardziej marzną podczas zimy nogi. Na to też mamy rozwiązanie. Grzejące wkładki do butów to idealne rozwiązanie. Wybierając buty trekkingowe pamiętajcie aby dobrać je tak, żeby zmieściły się wkładali grzejące. Oczywiście nasz sklep myśliwski posiada także różnego rodzaju rękawiczki ogrzewane, czapki i inne akcesoria grzejące.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się