×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kurtki myśliwskie na zbiorówkę

Polowania zbiorowe to jeden z elementów myśliwskiego życia. Spotkanie z koleżankami i kolegami, wspólne łowy i późniejsza biesiada. Idąc na polowanie zbiorowe pamiętać należy o pewnych zasadach, które nasi skandynawscy koledzy po strzelbie dawno wdrożyli w życie. Minimum 70% powierzchni naszego ubrania musi mieć jaskrawy kolor. Jak wiemy zwierzęta i tak tego nie widzą a my jesteśmy z daleka widoczni dla innych myśliwych.

Kurtki na polowania zbiorowe to w większości kurtki myśliwskie z membraną, czasami lekko ocieplane. My rekomendujemy serię kurtek myśliwskich Alaska, solidnie wykonanych, ciepłych i atrakcyjnych cenowo. Jeśli planujesz polować w zimniejsze dni lub marźniesz mimo ubierania się na cebulę to wybierz kurtkę myśliwską Tundra Blaze 3D. Jeśli wolisz coś cieńszego to idealny będzie kolejny model kurtki na polowania zbiorowe Alaski, model Superior Blaze 3D. Jeśli szukasz modelu całorocznego z membraną i kamuflażem pijelowym to rekomendujemy model Alaska Apex BlinTech. W naszej ofercie również polujące Panie znajdą dla siebie ciekawą propozycję. Fińska firma Agnar oferuje model Hirvas Blaze Lady, idealny na zbiorówki niezależnie od temperatury.

Jeśli pracujecie z psami, podkładacie psy, macie łowisko w ciężkim, zarośniętym terenie to idealną propozycją będzie kurtka Wildboar Pro Harkila. Do tego modelu możecie dobrać również bardzo wytrzymałe, odporne na szable dzika spodnie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się