×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka

Noże Morakniv

Noże Morakniv to świetne, tanie noże myśliwskie, które na pewno przydadzą się w łowisku. Produkowane w atrakcyjnych kolorach z jaskrawymi pochwami trudniej się gubią. To zdecydowany plus bo zawsze odkładamy noże na półkę na ambonie myśliwskiej i w lesie przy patroszeniu. Potem na następnym polowaniu okazuje się że noża nie ma. Ta marka noży charakteryzuje się również budżetową ceną i świetnie nadaje się na prezent dla myśliwego.

Noże Morakniv dla myśliwych

Wiemy jak często gubimy noże zostawiając je na ambonie i przy tuszy po patroszeniu. Czasami po prostu zostawiamy w nieokreślonym miejscu. Jeśli są to tanie noże myśliwskie to strata jest zdecydowanie mniejsza. Noże myśliwskie MORA to tania seria noży o dobrej jakości które na pewno dadzą sobie radę w łowisku. W ofercie myśliwi znajdą noże o stałej klindze i ostrzu różnej długości. Rękojeści wykonane są w różnych i dość rzucających się w oczy kolorach co pomaga nam zauważyć leżący w trawie lub ściółce nóż. Noże Morakniv mają twarde, wykonane z tworzywa sztucznego pochwy, które łatwo przymocujemy do pasa. Jest to rodzaj noża który możemy traktować jako akcesoria myśliwskie do samochodu. Wrzucone w schowek lub bagażnik zawsze będzie z nami. Również w plecak myśliwski możemy wrzuć ten typ noża i będziemy mieć pewność, że mamy go przy sobie zawsze kiedy jest potrzebny.

Akcesoria myśliwskie

Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje szeroką gamę akcesoriów. Są to oczywiście nie tylko noże Morakniv, czy tanie noże myśliwskie ale także stołki myśliwskie, czy też latarki myśliwskie i to zarówno czołówki jak również latarki standardowe. Mamy pełna gamę produktów idealnych zarówno na polowanie na lisy jak również na polowanie na zwierzynę grubą. Oczywiście nasz sklep myśliwski specjalizuje się w odzież myśliwska. Posiadamy szeroką gamę produktów, najlepszych producentów skandynawskich. Jeśli chcecie obejrzeć i przymierzyć nasze ubrania to zapraszamy do odwiedzenia salonu myśliwskiego w Piasecznie. Zaparkujecie bez problemu i nasze magazyny mają pełną rozmiarówkę. Znajdziemy ubrania na zbiorówki, polowania szwedzkie i oczywiście również na zasiadkę.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się