×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Komplety ubrań myśliwskich

Wszystkie duże firmy produkujące odzież myśliwska posiadają w swojej ofercie komplety ubrań myśliwskich. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje ubrania dla myśliwych marek Harkila, Seeland, Alaska i wiele innych sprawdzonych producentów. Wybierając komplety ubrań myśliwskich musimy wiedzieć na jakie polowanie i w jakim łowisku mają one służyć. Nasz sklep myśliwski posiada w swojej ofercie zarówno całoroczne ubrania myśliwskie jak i specjalne ubrania na zimne zasiadki. Jeśli szukacie czego do polowania po białej stopie, to również znajdziecie te ubrania w sklepie dolasu.pl

Komplety ubrań myśliwskich z membraną

Ten rodzaj ubrań myśliwskich jest najczęściej spotykany i kupowany przez myśliwych. Kurtka i spodnie są wodoodporne i wiatroszczelne. To ważna cecha ubrania na polowanie. Jesteśmy uniezależnieni od pogody i opadów deszczu. Oczywiście trzeba mieć świadomość, że ubranie z membraną ma również swoje wady. Nie jest ciche i lekko szeleści przy poruszaniu się. Za to jak już pisaliśmy i mamy taką informację w opisach ubrań - nie przepuszcza wody ani wiatru. Są też specjalne membrany takie jak membrana HWS, czyli Harkila Weather System. Komplety ubrań myśliwskich zachowują właściwości standardowych membran ale są dużo cichsze przy poruszaniu się.

W co się ubrać w lecie na polowanie ?

Lato to czas kiedy polujemy mniej. W ciepłe dni nie pójdziemy jednak do lasu nieprzygotowani. Cienkie spodnie i kurtki myśliwskie zwykle nie mają membrany. Sam materiał jest często impregnowany DWR. Jest to substancja, która zapobiega nasiąkaniu materiału woda i brudem. Dzięki temu nagły, lekki opad deszczu nam nie zaszkodzi. Komplety ubrań myśliwskich na lato często mają impregnowany materiał. Do tego sklep myśliwski dolasu.pl posiada również spodnie myśliwskie szorty. W krótkich spodniach, w upalne dni będzie nam zdecydowanie wygodniej i nie tak gorąco. Mamy również w ofercie koszulki które podkreślają nasze myśliwskie pasje.

Komplety ubrań myśliwskich na zbiorówkę

Jeszcze dziesięć lat temu najbardziej popularne było założenie odblaskowej opaski na kapelusz lub rękaw. Oczywiście tylko wtedy kiedy szliśmy na polowanie zbiorowe. Obecnie ubrania które zakładamy na polowania zbiorowe zwykle posiadają membranę. Do tego jaskrawe kolory, które zwiększają nasze bezpieczeństwo na polowaniu. Są oczywiście niewidoczne dla zwierząt a nasi koledzy po strzelbie będą nas doskonale widzieć na stanowisku. Nawet komplety ubrań myśliwskich w kamuflażu mają wstawki z jaskrawych kolorów. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada również ubrania w nowoczesnym kamuflażu pixelowym. Wszystkich zainteresowanych przymierzeniem kompletów myśliwskich zapraszamy do naszego salonu myśliwskiego w Piasecznie.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się