×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Bielizna termiczna i polarowa


Garderoba myśliwska to nie tylko kurtki i spodnie myśliwskie. Ważnym elementem odzieży myśliwskiej jest bielizna termiczna i myśliwska bielizna polarowa. Oba elementy to nie tylko ocieplacze myśliwskie ale również ubranie myśliwskie odprowadzające pot od ciała. Co najważniejsze bielizna termiczna dzięki temu zapobiega marźnięciu. Dzieje się tak ponieważ pot który wytwarza nasza skóra na początku jest ciepły. Jednak na naszej skórze jego temperatura obniża się. Wtedy zaczynamy marznąć. Dlatego tak ważne jest odseparowanie potu od naszego ciała.

Myśliwska bielizna termiczna

Myśliwska bielizna termiczna składa się z koszulki termicznej i kalesonów termicznych. Zadaniem tego zestawu bielizny jest nie tylko zapewnienie komfortu cieplnego ale również odprowadzenie wilgoci i potu od ciała. Dzięki temu ciało pozostaje suche i nie marźnie. Jest to najważniejsza rola jaką spełnia bielizna techniczna. W ofercie sklepu dolasu.pl można kupić komplet bielizny termicznej jak również osobno koszulkę termiczną i kalesony termiczne. Ważne jest aby zarówno koszulka jak i kalesony przylegały do ciała. Wtedy dobrze spełniają swoją rolę. Podczas polowania z podchodu, przedzierania się przez krzaki męczymy się i pocimy. Niezależnie czy jest to polowanie na zwierzynę grubą czy też polowanie na lisy podchód w trudnym łowisku jest męczący. Jeśli jednak szukamy czegoś do ocieplenia zerknijmy na bielizna polarowa.

Bielizna polarowa

Bielizna polarowa to odzież myśliwska która ma na celu ogrzanie naszego ciała. W sporcie możemy powiedzieć, że to ocieplacz myśliwski, który ma za zadanie zapewnić komfort cieplny. Tak jak w przypadku bielizna termiczna możemy wybrać kalesony i koszulkę polarową. W ofercie znajdują się komplety polarowe lub oddzielnie góra i dół stroju. Bielizna polarowa posiada różne rodzaje grubości i fasonu. W cieplejsze dni koszulki polarowe mogą służyć jako odzież wierzchnia. Zakładamy je na koszulkę lub koszule myśliwskie. Spodnie polarowe w chłodniejsze dni możemy wykorzystać do spania pod namiotem lub dodatkowy ocieplacz na ambonie.

Bielizna z merynosa

Sklep myśliwski dolasu.pl znajdują się również specjalistyczne rodzaje bielizna termiczna. Pierwszy rodzaj to wszelkiego rodzaju bielizna polarowa ze specjalnej wełny. Najbardziej popularna jest bielizna z merynosa. To specjalna wełna która jest bardzo ciepła i zachowuje swoje właściwości nawet po zamoczeniu. Kolejny materiał to wełna z alpaki. To również bardzo ciepły rodzaj bielizny grzejącej. Bielizna z merynosów charakteryzuje się również dobrą ciepłotą i szybkim schnięciem. W ofercie sklepu dolasu.pl znajdują się koszulki polarowe oraz spodnie polarowe, które można kupić oddzielnie lub jako zestaw polarowy. To samo dotyczy bielizny z merynosa. Koszulka z merynosa i spodnie z merynosa są dostępne w zestawach lub oddzielnie.

Bielizna termiczna jako bielizna grzejąca.

Odzież grzejąca to seria którą możemy znaleźć w nowościach dla myśliwych. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl jest dystrybutorem duńskiej firmy Nordic Heat. Oferujemy sprawdzone w działaniu i trudnych łowiskach ubrania grzejące. Ich działanie polega na zastosowaniu włókien węglowych, które zasilane power bankiem rozgrzewają się. Dzięki temu ciepło powstałe w spodnich warstwach ubrania ogrzewa krew. W naszej ofercie znajdziecie zarówno koszulki jak i kalesony grzejące. Odzież grzejąca to także rękawiczki i kamizelki myśliwskie. Sprawdziliśmy je zarówno podczas polowania na łosie w dalekiej Finlandii jak również podczas zimowych polowań w Kotlinie Kłodzkiej. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na sterownie temperatura grzania z aplikacji telefonu. Obecnie odzież grzejąca jest również w ofercie takich marek jak Harkila i Seeland.

Bielizna techniczna w ofercie dolasu.pl

W naszym sklepie myśliwskim znajdziecie bielizna termiczna i bielizna polarowa wielu znanych firm. Produkując ubrania dla myśliwych firmy dbają o to aby ubrać Nemrodów od stóp do głów. A więc muszą posiadać w swojej ofercie też taka odzież. Przeglądając naszą ofertę dla myśliwych znajdziecie również bielizną techniczna innych skandynawskich marek. Dużą ofertę posiada fińska firma Alaska. Zachęcamy też do obejrzenia sygnowanej polską marka 2Wolfs bielizny polarowej.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się