×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Rozmiar

Spodnie myśliwskie Anar

Kolejna w naszej ofercie fińska firma oferująca ubrania myśliwskie. Sklep myśliwski dolasu.pl to odzież myśliwska najwyżej półki i uznanych producentów. Szeroki wybór modeli i rozmiarów sprawia, że Myśliwi i Diany chętnie nas odwiedzają. Spodnie myśliwskie Anar to dobry wybór za rozsądną cenę. Ubranie myśliwskie z membraną, w kamuflażu lub też z jaskrawymi wstawkami powodują, że możemy wybrać model odpowiedni do naszego łowiska.

Spodnie myśliwskie Anar w kamuflażu

Jak już pisaliśmy ten fiński producent specjalizuje się w ubraniach z kamuflażem. Modele Anar, Hirvas czy Magga są dostępne w różnego rodzaju kamuflażach. Ciekawe są spodnie w kamuflażu na polowania zbiorowe. Te modele maja górną część w jaskrawym samo a dół to już klasyczny, pixelowy kamuflaż. Oczywiście do spodnie myśliwskie Anar możecie dokupić również kurtki myśliwskie Anar odpowiednich modeli. Co ważne produkty Anar są dobrze wykonane i jednocześnie przystępne cenowo. To z pewnością zachęca naszych myśliwych do zakupów.

Spodnie w klasycznej zieleni

Oczywiście nie jest to tak, że spodnie myśliwskie Anar to tylko modele w kamuflażu. W ofercie tego fińskiego producenta znajdziemy ubrania myśliwskie w klasycznej zieleni. Model Hirvas występuje również w wersji dla Dian, czyli polujących pań. Dobrej jakości membrana zapewnia ubraniu wodoodporność i świetną oddychalność. Spodnie dobrze nadają się do polowania z zasiadki i do intensywnego podchodu. Pamiętajcie, że zwierzęta widzą monochromatycznie tak więc jaskrawy kolor ubrania nie ma dla nich żadnego znaczenia. Bezpieczeństwo na polowaniu jest najważniejsze dlatego polecamy Wam serię ubrań dedykowanych na polowania zbiorowe.

Jak dobrać rozmiar w sklepie internetowym?

Wbrew pozorom nic prostrzego. Każdy z nas posiada w domu spodnie lub kurtkę. Sklep myśliwski dolasu.pl przy produktach zamieszcza własne lub producentów tabele rozmiarów. Należy zmierzyć własne spodnie w pasie i długość wewnętrzną nogawki a następnie porównać te wymiary z tabelą. Jeśli będziecie miali jakieś pytania zawsze możecie zadzwonić lub napisać do naszego działu sprzedaży. Pamiętajcie tez że na ewentualną wymianę lub zwrot zakupionych produktów macie 21 dni. Tak więc zakupy przez internet w naszym sklepie to nic trudnego. Darz Bór!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się