×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Ocieplane czapki myśliwskie

Ocieplane czapki myśliwskie to elementy wyposażenia, które w swojej garderobie powinien mieć każdy myśliwy. Znakomicie sprawdzają się w trakcie łowów. To, że czapki są ocieplane, nie oznacza, że ich zastosowanie jest adekwatne wyłącznie w trakcie zimniejszych pór roku. Owszem, znakomicie sprawdzają się w tym czasie, ale ze względu na wysoką jakość materiałów i na to, że ich specyfika pozwala regulować temperaturę, mogą być używane także podczas cieplejszych miesięcy.

Ocieplane czapki myśliwskie – jakie rodzaje można znaleźć na dolasu.pl?

Jeżeli chodzi o ocieplane czapki myśliwskie, kategoria ta cechuje się ogromną różnorodnością. Nietrudno znaleźć produkty w klasycznym formacie – czapki beanie, uszatki czy dokerki. Znajdą się także rozwiązania, które oprócz tego, że są praktyczne, wyglądają dość niekonwencjonalnie i znakomicie sprawdzą się w garderobie tych myśliwych, którzy stawiają nie tylko na funkcjonalność, lecz także na prezencję. Są to na przykład ocieplane czapki myśliwskie z daszkiem czy z osłoną na uszy. 

W każdym z tych przypadków można liczyć na najwyższą jakość wykonania. W katalogu ocieplanych czapek myśliwskich sklepu dolasu.pl można znaleźć produkty od sprawdzonych producentów – marek takich jak Harkila, Seeland,Fjällräven, Wolfs, Skogen czy Nordic Heat. Proponują oni różne rozwiązania stylistyczne, a swoje projekty wykonują na bazie rozmaitych materiałów oraz technologii.

Ocieplane czapki myśliwskie – z czego są wykonane? 

Ocieplane czapki myśliwskie mogą być wykonane na przykład z bawełny, wełny merynosów, akrylu czy polaru. Nie brakuje również nowoczesnych rozwiązań, takich jak włókna węglowe zasilane powerbankiem, generujące ciepło.

Ocieplane czapki myśliwskie z membraną

Do takich ocieplanych czapek myśliwskich należą na przykład czapki, które produkuje marka Härkila, znana z dostarczania elementów garderoby łowieckiej o najwyższej jakości. Ocieplane czapki myśliwskie Harkila szyte są na bazie autorskiej membrany HWS. To hydrofilowe membrany, które znakomicie odprowadzają wilgoć. Rozprowadzają ją po całej powierzchni materiału, dzięki czemu pot błyskawicznie odparowuje, pozostawiając skórę głowy suchą. Dzięki otworom o niesamowicie małej średnicy regulują także temperaturę. 

Ocieplane czapki myśliwskie z grzałką

Coraz popularniejsze stają się ocieplane czapki myśliwskie z grzałką. Dzięki małym akumulatorom generowane jest ciepło. W zależności od wybranego poziomu temperatury można nosić włączoną ocieplaną czapkę myśliwską nawet przez 6 godzin, co w wielu przypadkach jest wystarczającym czasem do tego, aby korzystać z niej przez większość czasu podczas polowania. W zestawie oprócz czapki otrzymuje się power bank o mocy 800 mAh i ładowarkę. Dodatkowym atutem ocieplanej czapki myśliwskiej z grzałką jest to, że można ją zamienić w komin i podnieść temperaturę na poziomie szyi i karku.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się