×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Dostępność
Rozmiar

Spodnie myśliwskie Alaska

Fińska firma Alaska jest producentem ubrań myśliwskich, którego polskim myśliwym przedstawiać nie trzeba. Szeroka gamą nowoczesnych produktów wśród których dominuje odzież myśliwska. Spodnie myśliwskie Alaska są jednym z najczęściej kupowanych asortymentów na równi z kurtkami dla myśliwych. Sklep myśliwski dolasu.pl jako wyłączny dystrybutor Alaska na Polskę pełną gamę produktów tej marki. Zapraszamy wszystkich myśliwych do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego oraz na strony naszego sklepu.

Spodnie myśliwskie Alaska na polowanie

Spodnie dla myśliwych Alaska to ponad 30 modeli różnego rodzaju dolnej części garderoby myśliwskiej. Przeglądając kolekcję Alaska widzimy, że spodnie myśliwskie Alaska to oferta zarówno na polowania zimowe jak również na wiosnę czy też letnie polowanie na zwierzynę drobną. Co ciekawe wszystkie modele wykonane są tak aby można było je dopasować do kurtki myśliwskie Alaska. Pamiętajcie też, że komplety ubrań myśliwskich kupicie zawsze trochę taniej w naszym sklepie dla myśliwych. Jeśli szukacie konkretnych spodni dla myśliwych skorzystajcie z naszej wyszukiwarki lub zadzwońcie do naszego działu sprzedaży.

Spodnie dla myśliwych Alaska na zimę

W Finlandii i Skandynawii zimno jest przez większość roku. Jeśli kupujemy spodnie myśliwskie to najlepiej skandynawscy producenci będą wiedzieć co zrobić żebyśmy nie zmarźli. Polowanie na daniele, polowanie na borsuki czy polowanie na lisy tutaj spodnie myśliwskie Alaska sprawdzą się na pewno. Modele spodnie dla myśliwych Alaska takie jak Tundra czy Raptor pozwalają chodzić w głębokim śniegu, posiedzieć dłużej na ambonie myśliwskiej czy też zrobić zasiadkę w młodniku. Solidne ocieplenie i krój spodni ogrodniczek chroni przed wiatrem i mrozem. Do tego mamy oczywiście również ocieplane kurtki tych samych modeli.

Modele Superior i Extreme Lite czyli klasyka gatunku

Dwa najbardziej popularne modele spodnie myśliwskie Alaska to wspomniane już wyżej modele Superior i Extreme Lite. Obecnie w ofercie naszego sklepu dla myśliwych dolasu.pl mamy trzecią generację tych ubrań. Są to całoroczne modele, oczywiście z membraną, w różnych formach kolorystycznych. mamy w ofercie spodnie dla myśliwych Alaska w klasycznej zieleni, w różnego rodzaju kamuflażu a także na polowania zbiorowe. Co ciekawe ubrania myśliwskie tego modelu są również dostępne w białym kamuflażu do polowania po białej stopie.

Spodnie na polowanie wiosną i latem

Mimo, że w Skandynawii ciepło jest stosunkowo krótko to w ofercie Alaska mamy również spodnie na tą porę roku. Co ciekawe są to w większości wytrzymałe i solidne spodnie idealne dla podkładaczy psów czy też myśliwych lubiących trudny podchód. Modele spodnie myśliwskie Alaska -  Raptor lub Vapor będą idealne do polowania na kozły czy też do prac w łowisku. Model spodni letnich Comfort Alaska jest oferowany aż w trzech różnych kolorach. Pamiętajcie aby przy doborze rozmiaru korzystać z naszych tabel rozmiarów i jeśli macie pytania, nasz dział sprzedaży jest do Waszej dyspozycji.  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się