×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Termosy

Wielogodzinne polowania odbywające się w chłodnych miesiącach narażają myśliwych na dyskomfort termiczny. Aby temu zapobiec, przede wszystkim trzeba ubrać się adekwatnie do panujących warunków i mieć przy sobie dodatkową warstwę ubrań w razie spadku temperatury. Ponadto myśliwi zabierają ze sobą termosy i kubki termiczne. Nie ma nic przyjemniejszego niż łyk orzeźwiającej i gorącej kawy lub aromatycznej herbaty w pięknych okolicznościach przyrody. Termosy obiadowe są świetne na żywność liofilizowana.

Termosy i kubki termiczne na polowanie

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo termosy i kubki termiczne wykonane firm Esbit, Harkila  z wysokogatunkowej stali. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja gwarantuje długie utrzymywanie ciepła, nawet w przypadku minusowej temperatury. Dodatkowo w upalne dni umożliwiają one spożywanie chłodnych napojów (wówczas warto dodać kilka kostek lodu). Oferujemy modele o pojemności 375 ml, 500 ml, 750 ml i 1000 ml. Termosy i kubki termiczne są łatwe w czyszczeniu bez względu na rodzaj napoju.

Termosy i kubki termiczne na polowaniu

Proponujemy Państwu zarówno termosy myśliwskie o klasycznym, jak i niestandardowym kształcie, w których oprócz napojów można również przechowywać pożywienie. W tej kategorii znajdują się m.in. termosy Esbit  pokryte dodatkową antypoślizgową powłoką oraz modele wyposażone w srebrną warstwę, która działa antybakteryjnie. Wytrzymała konstrukcja gwarantuje długą żywotność bez względu na częstotliwość użytkowania. Termosy i kubki termiczne Esbit mogą być z powodzeniem wykorzystywane nie tylko na polowaniach, ale również w trakcie wyjazdów, wędrówek i innych aktywności na świeżym powietrzu. Umieszczamy je oczywiście w plecaku myśliwskim. W większych modelach kurtki myśliwskie, zmieszczą się w kieszeniach.

Żywność liofilizowana na polowanie

Możemy powiedzieć, że jedzenie liofilizowane to nowości myśliwskie 2022. Jedzenie jest zdrowe, sycące i szybkie w przygotowaniu. Nasze produkty Lyofood to polska marka z Kalisza. Przygotowanie posiłku polega na zalaniu go woda i odczekaniu paru minut. Szerokie menu na pewno sprosta wszelkim gustom. Potrawy mięsne, gulasz, spaghetti, czy nawet jajecznica. Termosy do przygotowania napoju a kubki termiczne na jedzenie i polowanie będzie na pewno udane.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się