×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Filters
Filtracja
Cena
-
Kategorie

Harkila

Harkila to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek zajmujących się produkcją ubrań dla myśliwych. Ta myśliwska marka należy do duńskiej firmy Outfit International A/S. Harkila to m.in. najwyższej jakości kurtki myśliwskiespodnie dla myśliwychpolary myśliwskie, koszule dla myśliwych z długim rękawem, bluzy, skarpety myśliwskie, a także doskonałe buty myśliwskie. Produkty Harkila świetnie sprawdzą się zarówno podczas zasiadki, jak i wymagającego podchodu, niezależnie od pory roku. Największą popularnością cieszą się oczywiście komplety ubrań myśliwskich. Ubrania dla myśliwych Harkila to zarówno świetne ciuchy myśliwskie na podchód jak i na zasiadkę. Jak każda dobra firma, Harkila oferuje Polecamy wszystkim nemrodom ceniącym sobie najwyższą jakość!

Duża popularność, jaką cieszy się marka Harkila, nie jest przypadkowa. Dzięki swoim niezaprzeczalnym walorom użytkowym jej ubrania, dodatki i obuwie uznawane są za przykład jakości, jaką powinny cechować się ubrania myśliwskie. Szereg produktów sygnowanych logo Harkila stało się wręcz kultowymi. Polar Kamko to sprzedawana od szeregu lat dwustronna, wodoodporna i wiatroszczelna kurtka, obecnie sprzedawana w wersji Anniversary z okazji 10-cio lecia obecności na rynku. 

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele znakomitych produktów Harkila, w tym ubrania myśliwskie z linii wiosennej dedykowanej do polowań na kozły, polowań na kaczki, wiosenny podchód takie jak świetnie sprzedający się zestaw myśliwski Lagan. Nie brakuje u nas również produktów Harkila przeznaczonych na jesienne i zimowe zasiadki, polowania zbiorowe, zimowy podchód czy ekstremalnie zimne dni. Świetnym przykładem mogą być tutaj takie modele jak: zestaw myśliwski Mountain Hunter lub lekko ocieplane ubranie myśliwskie Retrieve. Mocną stroną ubrań Harkila jest stworzona specjalnie dla myśliwych zaawansowana membrana HWS odznaczająca się oddychalnością i nieprzepuszczalnością wody, a przy tym cicha i nieszeleszcząca przy poruszaniu się. Część modeli ubrań myśliwskich jest impregnowana specjalną substancją DWR, która zapobiega wchłanianiu brudu, w tym farby oraz nasiąkaniu wodą. Dzięki temu nawet podczas silnych opadów ubranie nie nasiąka i pozostaje lekkie. 

Harkila oferuje szereg dodatków do ubrań myśliwskich co pozwala ubrań się myśliwemu od stóp do głów. Czapki myśliwskie Harkila to zarówno modele klasycznych czapek z daszkiem, kaszkiety myśliwskie oraz ciepłe, zimowe czapki myśliwskie, w tym modele czapek dla myśliwych z membraną. To samo dotyczy rękawiczek myśliwskich. Harkila posiada zarówno dopasowane do dłoni i nie utrudniające strzelania modle rękawiczek myśliwskich na wiosnę i lato jak i ocieplane, rękawiczki myśliwskie z membraną w tym z membraną Gore-Tex. 

W kwestii butów do wyboru są zarówno klasyczne i szeroko stosowane w łowiectwie modele butów trekkingowych Harkila, jak i myśliwskie buty zimowe czy kalosze myśliwskie. Nowe modele butów myśliwskich takich jak świetne buty trekkingowe Grove GTX oczywiście z membraną, dedykowane dla fanów butów ze skóry licowej buty myśliwskie Stornoway, czy wyższe i oczywiście również z membraną buty dla myśliwych Woodsman GTX. Harkilla to najwyższy komfort podczas polowania. Wszystkie produkty marki sprowadzamy w pełnej rozmiarówce. Regularnie uzupełniamy asortyment a w przypadku braku towaru w Piasecznie możemy sprowadzić go w ciagu kilku dni z Danii  jeśli tylko firma Outfit posiada go na stanie magazynowym. Zapraszamy na zakupy!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się