×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Dostępność
Rozmiar

Polary myśliwskie Harkila

Harkila to marka której żadnemu myśliwemu przedstawiać nie trzeba. Szeroka gamą najwyższej jakości produktów głownie odzieży myśliwskiej. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl jest autoryzowanym dilerem marki Harkila. W naszej ofercie znajdziecie wszystkie nowości myśliwskie 2022 a także nowości Harkila. Oczywiście nie może tam zabraknąć polary dla myśliwych Harkila. Dwa razy do roku sprowadzamy pełna ofertę wiosennej kolekcji a potem najbardziej oczekiwana kolekcja jesienno-zimowa. Dużą część z nich stanowią polary myśliwskie Harkila.

Polary myśliwskie Harkila w sklepie dolasu

Jeśli mamy na myśli polary dla myśliwych Harkila to polar Kamko jest pierwszym co przychodzi nam na myśl. Produkowany od ponad 10-ciu lat polar produkowany jest w różnych wersjach kolorystycznych. Dwustronny polar z membraną Gore-Tex ® Windstopp jest klasyką swojego gatunku. Świetnie nadaje się jako ocieplacz ale również jako kurtka. Prasowany polar jest bardzo ciepły i świetnie sprawdza się w większości warunków pogodowych. Wszystkich na pewno zainteresuje edycja limitowana polar Kamko Axis. Kolejną serią będą polary myśliwskie Crome czy Deer Stalker, które zgodnie z ostatnia modą są w wersji z kamuflażem. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje również szereg innych modeli polary myśliwskie Harkila i kurtek polarowych.

Cienkie polary myśliwskie Harkila

Coraz bardziej popularne są cienkie i elastyczne polary dla myśliwych Harkila. Fantastycznie sprawdzają się one jako lekkie kurtki do polowania z podchodu. Część modeli posiada kaptur, bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko na polowaniu. Można w nich chodzić na codzień, użytkować podczas prac w łowisku. Pamiętajmy, że sklep myśliwski oferuje również szeroką gamę polarów dla Dian. Posiadają one odpowiedni krój, w większości są elastyczne i dopasowane do ciała. Polacy myśliwskie Harkila to również świetny prezent dla myśliwego.

Polary dla myśliwych Harkila w kamuflażu

Polary często służą jako ubranie wierzchnie. Czy to polowanie na zwierzynę drobną czy też polowanie na daniele. Modele takie jak Deer Stalker czy Moose Hunter to już prawdziwe kurtki myśliwskie. Polary dla myśliwych Harkila a w szczególności Deer Stalker oferowane są zarówno w kamuflażu jak i w jednolitych wersjach. Co ciekawe polary występują również w wersji na polowania zbiorowe. Modele takie jak Wildboar to również powoli klasyka gatunku. Jak sama nazwa wskazuje to modele dedykowanie do polowania na dziki. Polary dla myśliwych Harkila z kamuflażem tak jak i inne ubrania myśliwskie w wersji samo są coraz bardziej popularne wśród naszych myśliwych.

Jak dobrać ubranie myśliwskie?

Kupując ubranie w sklepie internetowym musimy wiedzieć jak dobrać rozmiar. Sklep myśliwski dolasu.pl ma w większości produktów tabele rozmiarów. Zwykle odwzorowuje ona faktyczny obrys ubrania. Jeśli porównamy te wymiary z naszym ubraniem, będzie nam łatwo dobrać rozmiar. Podobnie możemy postępować wybierając buty trekkingowe. Jeśli macie pytania odnośnie modelu polara jaki chcecie wybrać najlepiej zadzwonić do sklepu. Polar myśliwski Harkila na na pewno dobry chociaż nie tani wybór. Pamiętajcie, że polary dla myśliwych Harkila znajdziecie w sklepie myśliwskim dolasu.pl.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się