×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapki myśliwskie i szaliki

Nakrycie głowy to niezwykle ważna część ubioru myśliwego. Czapki myśliwskie chronią przed zimnem oraz wiatrem, często stanowiąc też obowiązkowy, odblaskowy element garderoby, jaki zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem ministra środowiska jest nieodzowny na polowaniach zbiorowych. W tej kategorii oprócz czapek znajdą Państwo również szaliki myśliwskie, które zapewniają Ciepło, nawet gdy temperatura spada poniżej zera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czapki myśliwskie – duży wybór i najwyższa jakość

Odzież i dodatki myśliwskie to nasza specjalność. Od ponad 10 lat ubieramy nemrodów, leśników i wszystkich tych, którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Czapki myśliwskie to bardzo mocny punkt naszej oferty. Naszym klientom proponujemy różne rodzaje nakryć głowy. Myśliwskie czapki z membraną, jakie mogą Państwo u nas znaleźć, to ochrona przed deszczem i wiatrem. Czapki uszatki natomiast (ich także nie brakuje w naszym asortymencie!) to z kolei zabezpieczenie przed zadymkami i śniegiem. Mamy też letnie czapki myśliwskie. Jeśli chodzi o czapki z daszkiem, wybór jest bardzo szeroki. Dotyczy to zarówno kolorystyki, jak i producentów. Alaska, Harkila, FjallRaven – to zaledwie kilka spośród wielu marek, których produkty posiadamy. Jest w czym wybierać!

Szaliki myśliwskie dla wymagających

Z czapkami myśliwskimi bardzo dobrze komponują się szaliki. Również nie mogło zabraknąć ich w naszym sklepie. Szalik myśliwski to coś, o czym nie powinniśmy zapominać, kiedy wybieramy się na polowanie w sezonie zimowym, zwłaszcza gdy czeka nas dłuższa zasiadka. Klasyczny szalik z wełny, a może nieprzewiewny szalik myśliwski ze sztucznych włókien? Oba warianty są u nas dostępne, podobnie jak szaliki myśliwskie z polaru – również bardzo chętnie wybierane. Niezależnie czy interesuje Państwa konkretny kolor, czy szalik w kamuflażu, nasz asortyment powinien okazać się satysfakcjonujący. Jeżeli natomiast poszukują Państwo alternatywy dla ciepłego szalika, polecamy kominy oraz bandany – równie ciepłe, wygodne i bardzo praktyczne.

Czapki i szaliki na polowania zbiorowe

W sklepie dolasu.pl nie zapominamy o dodatkach odzieżowych przeznaczonych na polowania zbiorowe. Mogą nimi być także czapki i szaliki myśliwskie. Ubiór na polowanie zbiorowe powinien odznaczać się charakterystycznymi pomarańczowymi wstawkami, które w założeniu mają sprawić, że uczestnicy takich polowań będą lepiej widoczni dla siebie nawzajem. Ma to bezpośredni związek z bezpieczeństwem wynikającym z widoczności zwiększanej przez jaskrawe elementy (określa to Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 23 marca 2005 r. w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania i znakowania tusz). Takimi elementami często są właśnie czapki myśliwskie bądź też szaliki. Warto uzupełnić nimi już posiadane ubrania na polowania zbiorowe dla jeszcze większego bezpieczeństwa łowów!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się