×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Czapki myśliwskie i szaliki

Nakrycie głowy to niezwykle ważna część ubioru myśliwego. Czapki myśliwskie i szaliki chronią przed zimnem oraz wiatrem. Często stanowią też obowiązkowy, odblaskowy element garderoby, jaki zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem ministra środowiska jest nieodzowny na polowaniach zbiorowych. Niezależnie czy to polowanie na zwierzynę grubą czy polowanie na lisy. Czapki dla myśliwych są również używane na strzelnicach myśliwskich. Szczególnie w konkurencjach strzelań do rzutków. W tej kategorii oprócz czapek znajdą Państwo również szaliki myśliwskie, które zapewniają Ciepło, nawet gdy temperatura spada poniżej zera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czapki myśliwskie i szaliki na polowanie

Odzież myśliwska to nasza specjalność. Od ponad 10 lat ubieramy nemrodów, leśników i wszystkich tych, którzy uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Czapki myśliwskie i szaliki to bardzo mocny punkt naszej oferty. Klientom proponujemy różne rodzaje nakryć głowy. Myśliwskie czapki z membraną, jakie mogą Państwo u nas znaleźć, to ochrona przed deszczem i wiatrem. Czapki uszatki natomiast, których nie brakuje w naszym asortymencie, to z kolei zabezpieczenie przed zadymkami i śniegiem. Podobnie jak odzież grzejąca chronią przed zimnem. Letnie czapki dla myśliwych to również mocny punkt naszej oferty. Jeśli chodzi o czapki z daszkiem, wybór jest bardzo szeroki. Dotyczy to zarówno kolorystyki, jak i producentów. Alaska, Harkila, FjallRaven – to zaledwie kilka spośród wielu marek, których produkty posiadamy. Jest w czym wybierać!

Czapki dla myśliwych i nie tylko

Czapki dla myśliwych to modele które bardzo dobrze komponują się z szalikami. Również nie mogło zabraknąć ich w naszym sklepie. Szalik myśliwski to coś, o czym nie powinniśmy zapominać, kiedy wybieramy się na polowanie w sezonie zimowym. Zwłaszcza gdy czeka nas dłuższa zasiadka. Klasyczny szalik z wełny, a może nieprzewiewny szalik myśliwski ze sztucznych włókien? Oba warianty są u nas dostępne, podobnie jak szaliki myśliwskie z polaru – również bardzo chętnie wybierane. Czapki myśliwskie i szaliki to nierozłączny duet. Niezależnie czy interesuje Państwa konkretny kolor, czy szalik w kamuflażu, nasz asortyment powinien okazać się satysfakcjonujący. Nasz asortyment to świetny prezent dla myśliwego.

Czapki i szaliki na polowania zbiorowe

W sklepie dolasu.pl nie zapominamy o odzież myśliwska przeznaczonych na polowania zbiorowe. Mogą nimi być także czapki myśliwskie i szaliki. Ubiór na polowanie zbiorowe powinien odznaczać się charakterystycznymi pomarańczowymi wstawkami, które w założeniu mają sprawić, że uczestnicy takich polowań będą lepiej widoczni dla siebie nawzajem. Ma to bezpośredni związek z bezpieczeństwem wynikającym z widoczności zwiększanej przez jaskrawe elementy (określa to Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 23 marca 2005 r. w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania i znakowania tusz). Takimi elementami często są właśnie czapki dla myśliwych bądź też szaliki. Warto uzupełnić nimi już posiadane ubrania na polowania zbiorowe dla jeszcze większego bezpieczeństwa łowów!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się