×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Paski myśliwskie

Nasza oferta to znacznie więcej niż ubrania i buty myśliwskie. Znaczną część naszego asortymentu stanowią również akcesoria myśliwskie. W tej kategorii znajdą Państwo starannie wyselekcjonowane paski myśliwskie, czyli paski do spodni myśliwskich Proponujemy najwyższej jakości, wyprodukowane przez czołowych producentów modele. Z jednej strony świetnie prezentujące się, a z drugiej praktyczne. Alaska, FjallRaven, Harkila czy 2Wolfs – mamy na stanie produkty tych i wielu innych renomowanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pasków myśliwskich!

Praktyczne i eleganckie paski myśliwskie

Komfort podczas polowania to podstawa. Zsuwające się spodnie myśliwskie potrafią skutecznie odebrać przyjemność z polowania. Zwłaszcza w takich momentach, jak podchód czy wchodzenie na ambony myśliwskie. Paski do spodnie myśliwskie należy do tych dodatków odzieżowych, w które obowiązkowo powinien zaopatrzyć się każdy nemrod. Nie chodzi wyłącznie o wygodę w czasie polowania, ale też o względy czysto praktyczne. Do paska często możemy przymocować wygodne akcesoria. Są to etui na telefon, pokrowiec na nóż, troki na upolowane ptactwo. To oczywiście nie wszystko. Niektóre paski do spodni myśliwskich wyglądają bardzo efektownie, co sprawia, że zakładając je, poprawia się nasza ogólna prezencja. Ma to niebagatelne znaczenia np. podczas bardziej oficjalnych spotkań łowieckiej braci i innych wydarzeń.

Paski do spodni myśliwskich w sklepie dolasu.pl

W naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl ubieramy myśliwych i miłośników outdooru od stóp do głów. Nie mogliśmy zapomnieć o paskach. Niezależnie czy szukają Państwo klasycznego, skórzanego paska czy ładnego, solidnego paska materiałowego z metalową klamrą, w tej kategorii znajdą Państwo coś dla siebie. Nasza oferta to zróżnicowane paski myśliwskie najlepszych marek. Miłośnikom ponadczasowej elegancji polecamy przepiękny pas Arvak Leather duńskiej marki Harkila. Ten wysokiej jakości, wykonany z byczej skóry pas o szerokości 3,5 cm to przykład wyszukanej galanterii, która robi wrażenie. Pas Arvak Leather mogą Państwo kupić w dwóch kolorach: piaskowym lub brązowym.

Szeroki wybór akcesoriów myśliwskich

Alternatywą dla niego jest plasujący się na podobnym pułapie cenowym pasek ze skóry licowej Singi od firmy FjallRaven. Nieco tańszy, ale też robiący dobre wrażenie, jest pasek skórzany Classic polskiej marki 2Wolfs. Wolą Państwo pasek materiałowy z metalową klamrą? Takie paski również posiadamy w naszym asortymencie. Jeśli chodzi o paski materiałowe, szczególnie polecamy produkty firmy Alaska, a także wspomnianych marek: FjallRaven i 2Wolfs. Ich jakość z pewnością Państwa nie zawiedzie. W przeciwieństwie do tanich pasków niewiadomego pochodzenia nasze paski myśliwskie są wytrzymałe, pasują do większości szlufek. Na pewno dobrze trzymają spodnie i pozwalają na łatwe przymocowanie dodatkowych akcesoriów. Pamiętamy też o osobach biorących udział w polowaniach zbiorowych i dbających o własne bezpieczeństwo. Propozycją dla nich jest pasek 2Wolfs w jaskrawym, pomarańczowym kolorze, spełniającym wymogi związane z ubiorem na polowania zbiorowe.

Więcej niż paski myśliwskie

Nasza oferta to znacznie więcej niż paski do spodni. Klientom oferujemy także szereg niezwykle przydatnych akcesoriów mocowanych do paska: od niewielkich etui na telefon po troki na upolowane ptactwo. Wielu z Państwa zainteresują ponadto dostępne w naszym sklepie szelki oraz paski do broni. Broń często okazuje się ciężka i mało poręczna, a na dodatek nie zawsze jest dobrze wyważona. Aby ułatwić sobie jej noszenie, warto zaopatrzyć się w pasek do broni. Posiadamy ich wiele. W osobnej kategorii „Pasy do broni prezentujemy pasy, które ułatwiają bezpieczne, wygodne i zarazem zgodne z regulaminem polowań posługiwanie się bronią. Posiadamy pasy do broni m.in. firm 2Wolfs, Niggeloh i Harkila – zarówno z najwyższej jakości naturalnej skóry, jak i wersje neoprenowe. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia również tej kategorii produktów!

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się