×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.
Cena
-
Marka
Rozmiar

Bielizna Harkila

Ubrania myśliwskie z górnej półki nieodzownie kojarzą się z marka Harkila. Kurtki i spodnie dla myśliwych tej marki to marzenie wielu myśliwych. Nie dziwi więc że w ofercie jest również bielizna termalna Harkila. Tradycyjnie są to głownie zestawy czyli koszulki z długim rękawem i kalesony. Pamiętajcie, że aby bielizna Harkila dobrze spełniała swoją rolę, dopasujcie ją do ciała.

Bielizna Harkila

Bardzo dobrze wykonane ubrania, które sprawdzą się w każdym łowisku to właśnie Harkila. Dwa razy do roku do sprzedaży wchodzą nowe kolekcje ubrań. Są to kolejno kolekcja wiosenno-letnia a następnie ta najbardziej oczekiwana kolekcja jesienno-zimowa. W łowiectwie najbardziej oczekiwane serie ubrań to te które myśliwi zakładają na zbiorówki i jesienno-zimowe polowania. Bielizna termalna Harkila jest oferowana w kilku kompletach. Mamy tutaj oczywiście do czynienia z wełną merynosa ale także koszulką grzejącą. Jest to również świetna propozycja jako prezent dla myśliwego.

Bielizna grzejąca

Nie możemy powiedzieć, że bielizna grzejąca to nowość dla myśliwych 2022. Sklep myśliwski dolasu.pl sprzedaje bieliznę grzejącą już od paru lat. To rozwiązanie polega na zatopieniu włókien węglowych w materiale. Są one umiejscowione w kluczowych miejscach. Włókna montujemy tam gdzie mamy tętnice. Dzięki temu ocieplona krew jest dalej dystrybuowana po naszym ciele. Odzież grzejąca to spora pozycja i duża ilośc asortymentu w naszym sklepie. Zasilane dołączanym powerbankiem włókna rozgrzewają się. Bielizna Harkila umieszczona pod polarem lub pod kurtka ogrzewa powietrze i ciało. Dzięki temu nie jest nam zimno niezależnie od warunków zewnętrznych. Pamiętajcie, że jeśli macie pytania dotyczące szczegółów naszych produktów, zawsze możecie do nas zadzwonić.

Bielizna termalna Harkila

Temperatura odczuwalna ma znaczący wpływ na komfort i przyjemność płynącą z polowania. Oczywiście nie mamy na nią wpływu ale już możliwość poprawienia komfortu cieplnego naszego ciała jest nie do pogardzenia. Wybierając bieliznę Harkila weźmy pod ulgę jej grubość. Od tego zależy czy będzie to wersja bardziej techniczna czy też bardziej polarowa. Dla szykujących się na zimowe zasiadki albo ekstremalne mrozy polecamy oczywiście bieliznę grzejąca.  

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się

Please sign in first.

Zaloguj się